Головна » Архів публікацій та новин

Архів публікацій та новин

Як отримати юридичну консультацію при створенні ОСББ?

Ми готові допомогти Вам у створенні ОСББ. Дізнайтеся, як отримати консультацію

Детальніше ...

Як працює ОСББ?

На цій сторінці Ви зможете побачити результати роботи ОСББ

Детальніше ...

Як створити ОСББ?

Дізнайтеся, як крок за кроком створити успішне ОСББ на цій сторінці

Детальніше ...

Що має знати споживач житлово-комунальних послуг

Дізнайтеся про свої права та обов'язки як співвласника багатоквартирного будинку і споживача житлово-комунальних послуг

Детальніше ...

Успішний досвід АОСББ Сихівчани (м. Львів)

Пропонуємо вам ознайомитися з презентацією АОСББ “Сихівчани” зі Львову та збагатитися тим позитивним досвідом, який мають колеги. Голова асоціації ОСББ Сихівчани (місто Львів) Коцюк Василь Михайлович

Детальніше ...

Успішний досвід ОСББ “Містечко” (м. Нововолинськ)

Більшість із нас живе у багатоквартирних будинках. Це має свої вигоди і клопоти. Хоча другого, на жаль, більше. Тим паче за жалюгідних потуг держави у напрямі покращення житлово-комунального господарства. Схоже на те, що реформ тут нам ще чекати й чекати. Жеки свою малоефективність в управлінні житлово-майновими фондами уже довели, тому законотворці дали громадянам можливість створення альтернативи – об’єднань співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ).

Детальніше ...

Будинкові комітети в Івано-Франківську: на шляху до ОСББ

Для того, аби більш ефективно контролювати роботу житлово-комунальних підприємств у місті Івано-Франківську створилися будинкові комітети. Тут вже 6 років працюють близько 80 таких організацій, допомагаючи мешканцям витрачати комунальні платежі з розумом та ефективно. На сьогодні будинкові комітети знаходяться на шляху до створення ОСББ і усвідомлюють, що без відповідального власника будинку навести лад дуже скалдно. Державна податкова адміністрація спільно з Міністерством житлово-комунального господарства України видала лист-роз’яслення про включення ОСББ до реєстру неприбуткових установ.

Детальніше ...

Роз’яснення щодо проблем створення та діяльності ОСББ

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра Віктора Тихонова центральні органи виконавчої влади починають давати роз’яснення щодо проблемних питань створення та діяльності ОСББ. Державна податкова адміністрація спільно з Міністерством житлово-комунального господарства України видала лист-роз’яслення про включення ОСББ до реєстру неприбуткових установ.

Детальніше ...

Журналістам про енергоефективність

Доступною мовою про теплозбереження, утворення тарифів та енергоефективні будинки віднині писатимуть журналісти регіональних ЗМІ, які успішно пройшли тренінг, організований проектом USAID “Реформа міського теплозабезпечення в Україні» (РМТ), 25-27 листопада у Києві.

Детальніше ...

Відкриття Ресурсного центру для ОСББ у Краматорську

6 грудня 2010 р. у Краматорській міській раді відбулося урочисте відкриття Ресурсного центру для ОСББ. Головна мета центру – інформаційно-просвітницька робота з мешканцями міста, надання щоденних індивідуальних консультацій з юридичних, фінансово-економічних та інших питань щодо процедури реєстрації та поточної діяльності об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Детальніше ...

Сторінка: < Попередня 1234567891011121314 Наступна >