Головна » Архів публікацій та новин

Архів публікацій та новин

Засідання експертної групи з питань підвищення енергоефективності житлових та адміністративних будівель

17 листопада 2009 року під головуванням заступника Міністра з питань житлово-комунального господарства України – Ірини Запатріної відбулося засідання експертної групи з питань підвищення енергоефективності житлових та адміністративних будівель Міжвідомчої робочої групи з розроблення Національної стратегії тепло- забезпечення.

Детальніше ...

Житловий кодекс прийнято в першому читанні

6 листопада народні депутати підтримали проект Житлового кодексу(№ 2307-д) у першому читанні. Із текстом цього документу можна ознайомитися тут. Понад 17 років незалежна Україна живе за Радянським Житловим кодексом, а різні депутати постійно пропонували свої проекти, які не знаходили потрібної підтримки.

Детальніше ...

Нарада з Міністром житлово-комунального господарства

12 листопада відбулася зустріч Громадянської мережі ОПОРА та Інституту місцевого самоврядування з Міністром житлово-комунального господарства Юрієм Кучеренком. Окрім Міністра, в нараді взяли участь заступник Міністра Ірина Запатріна та доктор юридичних наук Кучеренко Ірина Миколаївна.

Детальніше ...

Міжнародна конференція «Ефективний власник житла – крок до європейських стандртів життя”

27 жовтня 2009 року у м. Києві в конференц-залі готелю «Radisson SAS» відбулася Міжнародна конференція «ЕФЕКТИВНИЙ ВЛАСНИК ЖИТЛА – КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ».Її організували Громадянська мережа ОПОРА, Комітет ВРУ з питань будівництва. містобудування, архітектури, ЖКГ та регіональної політики, Спілка власників житла України за сприяння Національного демократичного інституту міжнародних відносин.

Детальніше ...

Сучасні енергозберігаючі технології для багатоквартирних будинків

25 вересня 2009 року у м. Львові за підтримки Львівської міської ради відбувся інформаційно-консультаційний семінар «Сучасні енергозберігаючі технології для багатоквартирних будинків».

Детальніше ...

Використання інтернету для поширення знань з енергоефективності

21 вересня 2009 року в Міністерстві з питань житлово-комунального господарства України відбулося засіданні експертної групи з питань з питань використання Інтернет-порталів для поширення знань з енергоефективності під головуванням заступника Міністра з питань житлово-комунального господарства І.В.Запатріної.

Детальніше ...

Засіданні експертної групи з питань підвищення енергоефективності житлових та адміністративних будівель

27 серпня 2009 року в Міністерстві з питань житлово-комунального господарства України, відбулося засіданні експертної групи з питань підвищення енергоефективності житлових та адміністративних будівель. Голова експертної групи – заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства І.В.Запатріна.

Детальніше ...

Робоча зустріч із Заступником Міністра Іриною Запатріною

20 cерпня відбулася зустріч керівника житлово-комунальних програм ГМ ОПОРА, заступника голови Спілки власників житла України Михайла Березовчука, директора Національного демократичного інституту міжнародних відносин Марти Коломиєць із заступником Міністра житлово-комунального господарства Іриною Запатріною та іншими представниками Міністерства.

Детальніше ...

Брифінг Міністра з питань ЖКГ України Олексія Кучеренка

15 червня 2009 року в будинку Кабінету Міністрів України відбувся брифінг Міністра Олексія Кучеренка на тему: «Загальнодержавна програма реформування житлово-комунального господарства України: нова стратегія та тактика».

Детальніше ...

Одеські міщани говорили про комунальні проблеми

11 червня в конференц-залі готелю «Чорне море» міста Одеса ГМ ОПОРА провела круглий стіл «Проблеми розвитку ОСББ». Понад 40 учасників – керівників ОСББ з Одеси, Києва, Львова та Дніпропетровська розповідали про свої досягнення та невдачі у своїй роботі.

Детальніше ...

Сторінка: < Попередня 1234567891011121314