Головна » Архів публікацій та новин

Архів публікацій та новин

Кабмін виділить майже 750 мільйонів гривень на реформу ЖКГ цього року

Кабінет Міністрів України виділяє 742 760 тисяч гривень зі стабілізаційного фонду в рамках «Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 – 2014 роки». Про це йдеться в постанові КМУ № 461, що була оприлюднена Міністерством житлово-комунального господарства 17 червня.

Детальніше ...

Нарада щодо механізму розподілу коштів державної субвенції для ОСББ

12 червня керівник житлово-комунальних програм ГМ ОПОРА Тетяна Бойко взяла участь у робочій нараді Мінжитлокомунгоспу щодо механізму розподілу коштів державної субвенції для ОСББ на виконання Постанови КМУ від 16 червня 2010 р. № 461 «Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009—2014 роки та Загальнодержавної програми “Питна вода України” на 2006—2020 роки».

Детальніше ...

Європейський досвід впровадження енергоефективності в житлових будинках

5-26 лютого 2010 р. в м. Києві відбувся семінар «Фінансові механізми та державно-приватні відносини у галузі енергоефективності в житлових будинках» спільно з Європейською Комісією у рамках TAIEX під головуванням Заступника Міністра І.В. Запатріної.

Детальніше ...

Управління спільним майном – як вдосконалити нормативно-правове забезпечення?

ГМ ОПОРА ініціювала створення постійно діючої Експертної групи щодо законодавчого регулювання діяльності ОСББ з числа громадських експертів, науковців, помічників народних депутатів та представників Міністерства житлово-комунального господарства.

Детальніше ...

Порівняльне дослідження проекту ЗУ № 4423 та міжнародного законодавства

Громадянська мережа ОПОРА презентує аналітичний нарис «Порівняльне дослідження проекту Закону України №4423 «Про внесення змін до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та норм чинного законодавства в сфері ОСББ в інших країнах».

Детальніше ...

Порівняльне дослідження міжнародного досвіду кондомініумів

Громадянська мережа ОПОРА презентує аналітичний нарис «Порівняльне дослідження міжнародного досвіду нормативного врегулювання організації та діяльності кондомініумів». Автори-упорядники Максим Баришніков та Владислав Ровенський здійснили переклад міжнародного законодавства в сфері організації діяльності кондомініумів та підготували одну з перших в Україні збірок іноземного законодавства та правозастосовної практики в сфері організації та діяльності ОСББ.

Детальніше ...

БЮТ, НУНС, Партія Регіонів та Блок Литвина “за” законопроект №4423

Після численних листів від громадськості керівники трьох депутатських фракцій звернулися до Голови ВРУ з проханням розглянути на сесії проект ЗУ № 4423 “Про внесення змін до ЗУ “Про ОСББ”. Під текстом звернення на даний момент свій підпис не поставили лише комуністи. Згідно регламенту ВРУ, якщо звернення підпишуть усі фракції, законопроект № 4423 буде поставлений на голосування вже наступного пленарного тижня (19-24 січня 2010 року).

Детальніше ...

Круглий стіл “Ефективний власник житла – крок до європейських стандартів життя”

18 грудня 2009 року Громадянська мережа ОПОРА спільно з Клубом мерів України, Комітетом Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, ВГО „Спілка власників житла України” провели круглий стіл «ЕФЕКТИВНИЙ ВЛАСНИК ЖИТЛА – КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ». Захід відбувся у залі засідань Комітету ВРУ з питань будівництва, мітобудування, ЖКГ і регіональної політики.

Детальніше ...

Польський досвід передачі прибудинкових ділянок житловим товариствам

Львівська міська громадська організація «Центр інформаційного консалтингу» у співпраці з Краківською Асоціацією управителів нерухомістю за фінансової підтримки Посольство республіки Польща в Україні провела 1 – 2 грудня дводенний семінар у Нововолинську на тему: „Польський досвід передачі прибудинкових ділянок житловим товариствам: правові аспекти виділення і приватизації”.

Детальніше ...

Як у Львові навчали професійного управління житловими будинками ОСББ

З 24 – по 26 листопада 2009 року у Великій сесійній залі Львівської міської ради Львівська громадська організація «Центр досліджень місцевого самоврядування» організувала семінар в рамках соціально-культурних проектів м. Львова: „Розробка навчальної програми для керівників ОСББ щодо покращення якості управління житловим будинком” та проекту „Створення інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю” за фінансової підтримки програми „Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного Фонду „Відродження”.

Детальніше ...

Сторінка: < Попередня 1234567891011121314 Наступна >