Головна » Архів публікацій та новин

Архів публікацій та новин

Колегія Мінжитлокомунгоспу “Кращі практики створення і діяльності ОСББ та керуючих компаній”

30 вересня 2010 року в МінЖКГ під головуванням Першого заступника Міністра Григорія Семчука відбулось засідання колегії Мінжитлокомунгоспу з розгляду питання «Про кращі практики реформування житлово-комунального господарства у частині створення та діяльності ОСББ, керуючих компаній»

Детальніше ...

Як вирішити проблеми управляючих компаній (матеріали круглого столу)

14 вересня у МінЖКГ за участі заступника Міністра з питань ЖКГ Віталія Шаповаленко відбувся круглий стіл на тему: «Шляхи вирішення основних проблемних питань створення та діяльності виконавців послуг з управління багатоквартирними будинками (управителів)». У заході взяли участь керівники структурних підрозділів МінЖКГ, керівники діючих управлінських компаній, експерти Інституту місцевого розвитку, ГМ ОПОРА, експерти проектів міжнародної технічної допомоги та представники ОМС.

Детальніше ...

Як вирішити основні проблеми створення та діяльності ОСББ (матеріали круглого столу)

У вівторок, 7 вересня, у Міністерстві з питань житлово-комунального господарства відбувся круглий стіл, який мав на меті залагодити проблеми, які виникають у ініціативних груп та діючих ОСББ. Учасники круглого столу – представники центральних органів виконавчої влади, експерти ГМ ОПОРА, Інституту місцевого розвитку, проектів міжнародної технічної допомоги, голови ОСББ обговорили проблеми, які пов’язані з стосунками ОСББ з Національною комісією регулювання електроенергетики України, Антимонопольним комітетом, Міністерством юстиції, Державним комітетом земельних ресурсів, та представниками місцевої влади.

Детальніше ...

Субсидіями зростанню тарифів не допоможеш. Прес-клуб у “Главкомі”

Влада обіцяє компенсувати підвищення тарифів наданням субсидій всім, хто цього потребує. Але жорсткі правила надання субсидій скорочують кількість людей, яким надаватиметься субсидія, з 35 до 5%. В грудні експерти прогнозують різкий стрибок заборгованості населення за послуги ЖКГ, і сподівання влади щось виграти за рахунок підвищення тарифів вважають примарними.

Детальніше ...

Що має знати споживач житлово-комунальних послуг

Будучи власником квартири у багатоповерховому будинку, Ви одночасно є співвласником усього будинку. Разом із іншими співвласниками Ви відповідаєте за утримання свого будинку. Кожного дня Ви потребуєте житлово-комунальних послуг – належного вивезення сміття, прибирання сходових кліток та прибудинковох території, водопостачання і водовідведення, тепла та алектроенергії. “Довідник споживача житлово-комунальних послуг” допоможе розібратися, кому і за що ви сплачуєте…

Детальніше ...

Міжнародний досвід діяльності кондомініумів

Порівняльне дослідження міжнародного досвіду та норм врегулювання організації та діяльності кондомініумів.

Детальніше ...

Експертна зустріч «Організація роботи ініціативної групи та процедура створення ОСББ»

10 серпня ГМ ОПОРА провела експертну зустріч „Організація роботи ініціативної групи та процедура створення ОСББ”. Метою засідання було напрацювання пропозицій до проектів „Житлового кодексу” та „Закону України „Про зміни до ЗУ „Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків”, які пройшли перше читання у Верховній Раді.

Детальніше ...

Прес-конференція в “Главком”. Повний текст

“Реформу житлово-комунального господарства нова влада почала з підвищення тарифів на газ для населення, пообіцяла скасувати ЖЕКи до 2015 року, а їм на зміну створити ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків). Що принесуть нам ці новації?

Детальніше ...

Як ефективно витратити державне фінансування? Поради ОПОРИ

Громадянська мережа ОПОРА підготувала для Міністерства з питань житлово-комунального господарства пропозиції для формування критеріїв та розподілу державної субвенції, яка цього року буде виділена багатоквартирним будинкам. До пропозицій входить “Положення про порядок надання фінансової підтримки об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків на реалізацію соціально-технічних проектів” та “Типовий механізм виділення коштів для проведення робіт з капітального ремонту будинків ОСББ”.

Детальніше ...

12 кроків для покращення умов створення та діяльності ОСББ

Громадянська мережа ОПОРА звернулася до Міністерства з питань житлово-комунального господарства з пропозицією спростити умови створення ОСББ. Для цього представники організації створили проект плану дій, який складається з 12 кроків назустріч ініціативним групам, що збираються створювати ОСББ, а також управителям, які вже активно цим займаються.

Детальніше ...

Сторінка: < Попередня 1234567891011121314 Наступна >