Головна » Архів публікацій та новин

Архів публікацій та новин

Звернення до Президента та Прем’єр-Міністра України щодо проекту податкового кодексу

Громадянська мережа ОПОРА підтримує рішення Президента України Віктора Януковича ветувати Податковий кодекс. Ухвалений 18 листопада 2010 року Верховною Радою України у другому читанні проект Податкового кодексу України містить небезпечну норму для об’єднань співвласників багатоквартирно будинку.

Детальніше ...

Віце-прем’єр-міністр України доручив поліпшити умови для ОСББ

Віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов доручив відповідальним державним органам удосконалити законодавство у сфері ОСББ, встановити чіткі правила їх створення, та відновити програмне забезпечення реєстру прав власності на нерухоме майно. Необхідність прийняття такого доручення було озвучено Громадянською мережею ОПОРА та Інститутом місцевого розвитку під час засідання робочої групи в Борисполі, яке відбулося 19 жовтня.

Детальніше ...

Всеукраїнський семінар «Кращі практики створення ОСББ в Україні»

10 листопада у місті Києві у приміщенні Міжнародного виставкового центру відбувся всеукраїнський семінар «Кращі практики створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Україні». Він пройшов в рамках VI міжнародного Конгресу, що був присвячений реформуванню житлово-комунального господарства.

Детальніше ...

Засідання робочої підгрупи «Реформа ЖКГ» з питань створення ефективного власника житла у Борисполі

19 жовтня у Борисполі, в рамках заходів Мінжитлокомунгоспу з виконання Програми економічних реформ Президента України, під головуванням Міністра з питань житлово-комунального господарства України Юрія Хіврича відбулось дев’яте виїзне засідання робочої підгрупи «Реформа житлово-комунального господарства» робочої групи «Регіональний економічний розвиток» Комітету економічних реформ при Президентові України.

Детальніше ...

Президент доручив прем`єр-міністру розібратися з проблемами ОСББ

З метою створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг, запровадження ефективних форм управління житловими будинками, підвищення якості житлово-комунальних послуг для всіх верств населення Президент України доручив Прем’єр-міністру України опрацювати питання удосконалення нормативно-правової бази щодо створення і функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та забезпечити розроблення і прийняття необхідних проектів нормативно-правових актів.

Детальніше ...

Форум ОСББ у Львові

11 жовтня до Львова на Форум ОСББ з’їхались понад 100 учасників з 17 регіонів України, зокрема з Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Херсонської, Донецької, Полтавської, Одеської та інших областей. Це перший Форум керівників ОСББ такого формату у країні загалом.

Детальніше ...

У Львові відкрито Ресурсний центр для розвитку ОСББ + фото, відео

4 жовтня у приміщенні Ратуші відкрито Ресурсний центр для розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Центр створено за сприянням проекту «Реформа міського теплозабезпечення» та його партнерів – ГМ ОПОРА та Інституту місцевого розвитку у співпраці з Львівською міською радою.

Детальніше ...

Моніторинг житлово-комунальної політики у регіонах України [оновлено]

Громадянська мережа ОПОРА публікує аналітичні завти про регіональну політику у розвитку ОСББ по регіонах України:

Детальніше ...

ОПОРА підготувала тренерів Ресурсного центру для ОСББ м. Львова

28- 29 вересня відбувся тренінг для тренерів Ресурсного центру для ОСББ м. Львова, який буде відкритий 4 жовтня за сприяння проекту „Реформа міського теплозабезпечення”.

Детальніше ...

Сторінка: < Попередня 1234567891011121314 Наступна >