Головна » Журналістам про енергоефективність

Журналістам про енергоефективність

Доступною мовою про теплозбереження, утворення тарифів та енергоефективні будинки віднині писатимуть журналісти регіональних ЗМІ, які успішно пройшли тренінг, організований проектом USAID “Реформа міського теплозабезпечення в Україні» (РМТ), 25-27 листопада у Києві.

У ході навчання експерти та тренери з Інституту місцевого розвитку, Енергосервісної компанії «Екологічні системи» та проекту РМТ детально та зрозуміло висвітлили питання модернізації систем опалення, утеплення помешкань, створення організацій співвласників багатоквартирних будинків та тарифної політики.
Під час практичної частини учасники мали змогу самі визначити ряд тем актуальних для свого міста, а також відпрацювати технологію підготовки журналістських матеріалів у складних жанрах (журналістського розслідування і нарису). Як підсумок, журналісти відвідали одне з теплопостачальних сервісних підприємств, де на власні очі побачили весь процес утворення «тепла у наших оселях».

Результатом заходу стало забезпечення учасників усіма необхідними інформаційними метеріалами, що сприятиме доступному розкриттю теми теплозбереження у регіональних ЗМІ, а також підвищенню інтересу та поінформованості серед населення та органів державного самоврядування.

У грудні цього року заплановано проведення ще 3 тренінгів для регіональних та національних ЗМІ. Тренінги проводяться фахівцями Internews-Ukraine із залученням експертів та партнерів проекту РМТ.

Публікації та новини схожі

Разработка муниципального энергетического плана

05.03.2012
Разработка муниципального энергетического плана Направления сотрудничества города и проекта «Реформа городского теплоснабжения в Украине».

докладніше

Международный открытый семинар «Сохраним климат вместе»

06.06.2013
Международный открытый семинар «Сохраним климат вместе» С 12 до 14 июня в киевском выставочном центре «КиевЭкспоПлаза» состоится трехдневный международный открытый семинар «Сохраним климат вместе». Этот широкомасштабный проект призван привлечь внимание власти и всех заинтересованных сторон к насущным вопросам в сфере экологии и предотвращения изменения климата.

докладніше

В Киеве открылась V Международная выставка «Энергоэффективность-2012»

08.11.2012
В Киеве открылась V Международная выставка «Энергоэффективность-2012» 6 ноября в Киеве открылась V Международная специализированная выставка «Энергоэффективность-2012». На ее торжественное открытие приехал первый заместитель председателя Киевской городской государственной администрации Александр Мазурчак.

докладніше

З жовтня малозабезпечені українці платитимуть за послуги ЖКГ за реальними нормами споживання

01.09.2014
З жовтня малозабезпечені українці платитимуть за послуги ЖКГ за реальними нормами споживання З 1 жовтня вступає в силу постанова Кабміну, що започатковує єдиний підхід до визначення норм споживання послуг ЖКГ для громадян, які потребують державної підтримки.

докладніше

Юридична консультація

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше