Головна » Новини та публікації » Кількість прихильників іпотеки зменшується

Кількість прихильників іпотеки зменшується

За іпотечними кредитами Українці звертаються все менше. Виною цьому на думку експертів - високі процентні ставки. 

Скоротилися обсяги кредитування іпотеки. Проводячи аналіз цієї ситуації за минулий рік, експерти акцентують на цьому увагу. Як повідомляє прес-служба ДІУ, - заступник голови правління Авант - Банку Андрій Швець пояснює, що такий стан справ обумовлений, насамперед, високою ціною ресурсів.

«Ринок нерухомості довгий час повільно «йде вниз», що на великих термінах кредитування негативно позначиться на якості забезпечення банків», - попереджає Андрій Швець.

Невеликий попит на іпотечне кредитування обумовлений занадто високими ставками для бажаючих оформити кредит, - відзначають експерти.

«Близько року стан справ з іпотекою в Україні не змінюється, досить високі ставки на ринку, в наслідок чого житло слід купувати, в тому випадку, якщо заплановано дострокове закриття кредиту, або у випадку, якщо у Вас з'явилася чудова пропозиція за ціною житла», - радить начальник управління кредитування Укрсиббанку BNP Paribas Group Олексій Тихонов. 

Нагадаємо, що на будівництво, придбання та реконструкцію нерухомості Державна іпотечна установа в 2013 році направила на розвиток ринку іпотечного кредитування 739,6 млн грн, що становить 26,88% від загального обсягу кредитів, виданих банками населенню. 2,75 млрд грн - загальний обсяг кредитів на нерухомість, виданих населенню в грудні 2012 року - листопаді 2013 року.

Публікації та новини схожі

Украинские чиновники изучают чешский опыт внедрения коммерческого финансирования модернизации жилищного сектора

18.06.2013
Украинские чиновники изучают чешский опыт внедрения коммерческого финансирования модернизации жилищного сектора Со 2 по 5 июня 2013 директор Департамента стратегии реформирования и развития жилищно-коммунального хозяйства Олейник Н.И. пребывала с официальным визитом в столице Чешской Республики с целью ознакомления с чешским опытом внедрения коммерческого финансирования для модернизации жилищного сектора.

докладніше

Кабмін виділив 104 млн. грн. на добудову Дністровської ГАЕС

22.08.2014
Кабмін виділив 104 млн. грн. на добудову Дністровської ГАЕС На добудову першої черги Дністровської гідроакумулюючої електростанції український уряд направить залишки коштів у розмірі 103,813 млн грн із спеціального фонду державного бюджету, джерелом якого є кошти ЄС для фінансування програми з реалізації енергетичної стратегії України.

докладніше

Чому зросли тарифи на опалення та гарячу воду?

15.09.2014
Чому зросли тарифи на опалення та гарячу воду? В середині серпня українці отримали липневі квитанції з новими тарифами на гарячу воду (у кого гарячої води не було - той не відчув підвищення її вартості «на своєму гаманці»).

докладніше

«Пілотні» проекти з енергозбереження та модернізації у багатоквартирних будинках: хотіли, як краще, а вийшло, як завжди

29.05.2012
«Пілотні» проекти з енергозбереження та модернізації у багатоквартирних будинках: хотіли, як краще, а вийшло, як завжди 29 травня 2012 року в приміщенні інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція, на якій ОПОРА оприлюднила результати громадського моніторингу щодо виконання бюджетного фінансування проектів з енергозбереження та модернізації системи управління житлом (згідно зі Загальнодержавною програмою реформування і розвитку ЖКГ на 2009-2014 роки) на прикладі таких міст як Чернігів, Донецьк, Тернопіль, Корсунь-Шевченківський, Євпаторія, Житомир, Херсон, Павлоград, Зборів.

докладніше

Юридична консультація

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше