Головна » Новини та публікації » Кількість прихильників іпотеки зменшується

Кількість прихильників іпотеки зменшується

За іпотечними кредитами Українці звертаються все менше. Виною цьому на думку експертів - високі процентні ставки. 

Скоротилися обсяги кредитування іпотеки. Проводячи аналіз цієї ситуації за минулий рік, експерти акцентують на цьому увагу. Як повідомляє прес-служба ДІУ, - заступник голови правління Авант - Банку Андрій Швець пояснює, що такий стан справ обумовлений, насамперед, високою ціною ресурсів.

«Ринок нерухомості довгий час повільно «йде вниз», що на великих термінах кредитування негативно позначиться на якості забезпечення банків», - попереджає Андрій Швець.

Невеликий попит на іпотечне кредитування обумовлений занадто високими ставками для бажаючих оформити кредит, - відзначають експерти.

«Близько року стан справ з іпотекою в Україні не змінюється, досить високі ставки на ринку, в наслідок чого житло слід купувати, в тому випадку, якщо заплановано дострокове закриття кредиту, або у випадку, якщо у Вас з'явилася чудова пропозиція за ціною житла», - радить начальник управління кредитування Укрсиббанку BNP Paribas Group Олексій Тихонов. 

Нагадаємо, що на будівництво, придбання та реконструкцію нерухомості Державна іпотечна установа в 2013 році направила на розвиток ринку іпотечного кредитування 739,6 млн грн, що становить 26,88% від загального обсягу кредитів, виданих банками населенню. 2,75 млрд грн - загальний обсяг кредитів на нерухомість, виданих населенню в грудні 2012 року - листопаді 2013 року.

Публікації та новини схожі

Запоріжжя: Засідання Нацради з питань ОСББ

21.09.2012
Запоріжжя: Засідання Нацради з питань ОСББ 11 вересня у Запоріжжі відбулося виїзне засідання Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ під головуванням Олександра Аліпова, Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

докладніше

Законопроект №8474: черговий успіх громадських активістів

14.12.2011
Законопроект №8474: черговий успіх громадських активістів На засіданні Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування, ЖКГ і регіональної політики 12 грудня 2011 року громадські активісти відстояли ще дві принципові позиції в законопроекті №8474 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ОСББ»: наполягли на заміні терміну «балансоутримання» терміном «управління будинком», а також позбавленні права забудовника призначати управителя (керуючу компанію) для будинку. На жаль, земельне питання залишається відкритим. Та найголовніше - громадськість отримала союзника в особі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

докладніше

Киевские власти выделили средства на благоустройство города

26.04.2012
Киевские власти выделили средства на благоустройство города В начале мая в столице стартует комплексная программа по благоустройству и асфальтированию придомовых территорий. Около 200 миллионов гривен из государственного бюджета и еще столько же из городского будут направлены на восстановление и замену асфальтового покрытия, озеленения и освещения придомовых территорий, благоустройство дворов.

докладніше

Донеччина знову недоотримує воду - через бойові дії

16.09.2014
Донеччина знову недоотримує воду - через бойові дії В результаті зупинки Макіївської фільтрувальної станції зупинена подача води мешканцям Макіївки, Харцизька та прилеглих селищ Донеччини.

докладніше

Юридична консультація

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше