Головна » Новини та публікації » Кількість прихильників іпотеки зменшується

Кількість прихильників іпотеки зменшується

За іпотечними кредитами Українці звертаються все менше. Виною цьому на думку експертів - високі процентні ставки. 

Скоротилися обсяги кредитування іпотеки. Проводячи аналіз цієї ситуації за минулий рік, експерти акцентують на цьому увагу. Як повідомляє прес-служба ДІУ, - заступник голови правління Авант - Банку Андрій Швець пояснює, що такий стан справ обумовлений, насамперед, високою ціною ресурсів.

«Ринок нерухомості довгий час повільно «йде вниз», що на великих термінах кредитування негативно позначиться на якості забезпечення банків», - попереджає Андрій Швець.

Невеликий попит на іпотечне кредитування обумовлений занадто високими ставками для бажаючих оформити кредит, - відзначають експерти.

«Близько року стан справ з іпотекою в Україні не змінюється, досить високі ставки на ринку, в наслідок чого житло слід купувати, в тому випадку, якщо заплановано дострокове закриття кредиту, або у випадку, якщо у Вас з'явилася чудова пропозиція за ціною житла», - радить начальник управління кредитування Укрсиббанку BNP Paribas Group Олексій Тихонов. 

Нагадаємо, що на будівництво, придбання та реконструкцію нерухомості Державна іпотечна установа в 2013 році направила на розвиток ринку іпотечного кредитування 739,6 млн грн, що становить 26,88% від загального обсягу кредитів, виданих банками населенню. 2,75 млрд грн - загальний обсяг кредитів на нерухомість, виданих населенню в грудні 2012 року - листопаді 2013 року.

Публікації та новини схожі

Національна комісія державного регулювання ринку комунальних послуг занепокоїлась проблемою тарифів

29.01.2013
Національна комісія державного регулювання ринку комунальних послуг занепокоїлась проблемою тарифів Проблема можливого зростання тарифів на централізоване опалення та гаряче водопостачання для населення в умовах непрозорої схеми ціноутворення непокоїть не лише громадськість, а і чиновників. До дискусії долучилися представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринку комунальних послуг.

докладніше

Монополісти: Мешканці Рівного винні у своїх проблемах із теплопостачанням

25.01.2013
Монополісти: Мешканці Рівного винні у своїх проблемах із теплопостачанням 22 січня у Рівному відбувся круглий стілміж керівниками Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та представниками компаній «Теплотранссервіс» і «Рівнетеплоенерго», що надають послуги із теплопостачання у Рівному. Дана зустріч відбулася за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА і стала четвертою у циклі круглих столів, покликаних налагодити ефективну співпрацю між голова ОСББ та монополістами у галузі надання комунальних послуг.

докладніше

Мінрегіон: 9 областей повністю запровадили технологічний облік тепла

08.10.2012
Мінрегіон: 9 областей повністю запровадили технологічний облік тепла Лише 15 відсотків бракує Україні до повного оснащення всіх теплогенеруючих потужностей комунальних підприємств лічильниками тепла. Дев’ять областей забезпечили технологічний облік виробленого та відпущеного споживачам тепла повністю. Про це повідомив Перший заступник очільника Мінрегіону України Олександр Аліпов під час селекторної наради з керівництвом обласних державних адміністрацій присвяченій підготовці до роботи взимку, що відбулася у будинку Уряду в середу 3 жовтня.

докладніше

Создание ОСМД: государственная регистрация ОСМД

18.07.2012
Создание ОСМД: государственная регистрация ОСМД Заключительный этап создания ОСМД – государственная регистрация ОСМД.

докладніше

Юридична консультація

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше