Головна » Новини та публікації » Про впровадження системи електронного урядування

Про впровадження системи електронного урядування

22 квітня об 11:30 в прес-центрі УНІАН відбулася прес-конференція «Чи стануть українські міста електронними?», під час якої було презентовано результати моніторингу ефективності впровадження системи електронного урядування в містах України, окреслено основні тенденції в становленні та розвитку електронного урядування на місцевому рівні. Крім того, учасники заходу спробували дати відповідь на питання чи стануть українські міста електронними в найближчому майбутньому і які кроки необхідно здійснити в цьому напрямку як на місцевому так і на державному рівнях.

Прес-конференцію розпочав виконавчийдиректор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко, представивши результати моніторингу ефективності впровадження системи електронного урядування в містах України, що був здійснений коаліцією неурядових організацій: ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Асоціація міст України, ГО «Інститут громадянського суспільства», Transparency International Україна, Громадянська мережа ОПОРА, Асоціація «Міста електронного врядування України»та Національним центром електронного урядування за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Міжнародної неурядової неприбуткової організації «Інститут глобальних трансформацій».

Моніторинг спрямовано на дослідження якості впровадження та розвитку двох базових інструментів електронного урядування: офіційні веб-сайти та система електронного документообігу органів місцевого самоврядування 100 найбільших міст України. Оцінка веб-сайтів здійснювалася за 83-ма показниками, що відображали рівень інформаційної наповненості сайтів, наявність інструментів для зворотного зв’язку та надання послуг, зручність веб-сайтів у користуванні, оперативність оновлення інформації.

«Якщо інформаційна наповненість загалом знаходиться на достатньому рівні, то використання інструментів зворотного зв’язку та надання послуг на більшості проаналізованих сайтів знаходиться на надзвичайно низькому рівні – лише 10 із 100 міст отримали більше половини балів від максимально можливого, системи електронних звернень, на більшості сайтів реалізовано лише 2-3 інструменти із 23 зазначених в методології моніторингу», - зазначив Олег Левченко.

З метою оцінки рівня впровадження системи електронного документообігу в містах України до міських рад будо направлено запити стосовно наявності та використання системи е-документообігу в діяльності ОМС.  Міські ради 8-ми міст відповідь на запит не надали, ще 2 міста відмовилися надавати інформацію щодо функціонування системи внутрішнього електронного документообігу у відповідних органах місцевого самоврядування.

«Загалом, дослідження показало, що загальний рівень впровадження та розвитку системи електронного урядування в органах місцевого самоврядування залишається достатньо низьким. Лише третина міст використовує систему електронного документообігу, проте навіть в цих містах система не використовується в повній мірі і застосовується переважно з метою реєстрації звернень громадян, внутрішньої, вхідної та вихідної документації. Лише в 4-х містах 100% працівників задіяні у системі внутрішнього е-документообігу. В більшості органів місцевого самоврядування не використовується електронний цифровий підпис», - прожовжує Олег Левченко.

Також Олег Левченко зазначає, що «сьогодні важливо відходити нарешті від «флешкового» документообігу і рухатися в напрямку комплексного розвитку електронного урядування. Електронні міста – це невідворотне майбутнє нашої країни, сьогодні ми лише йдемо до нього, на цьому шляху існує ряд перешкод, в багатьох містах наразі розвиваються лише окремі елементи, відсутній системний підхід до впровадження електронного урядування, немає комплексного документу, який би регулював цей процес на рівні муніципалітетів, часто успіх розвитку тих чи інших інструментів тримається на ентузіазмі 2-3 людей. Дослідження показало, що немає чіткої кореляції між величиною міста та якістю впроваджуваних інструментів, на верхніх позиціях опинилися далеко не найбільші за величиною міста. Успіх залежить скоріше від бажання працювати в напрямку зростання прозорості, відкритості, спрощення взаємовідносин з громадою та зростання якості послуг, що надаються органами влади».

Представник ГО «Інститут громадянського суспільства» Сергій Корчинський, який протягом останніх років неодноразово здійснював моніторинг веб-сайтів органів місцевого самоврядування міст України, відзначив позитивні тенденції у якості веб-сайтів ОМС – зростає рівень наповненості, з’являються нові інструменти, такі як он-лайн-приймальні, можливість сплатити за комунальні послуги он-лайн тощо, проте, за його словами, болючим питанням для багатьох органів місцевого самоврядування залишається оприлюднення окремих документів – частина з них зовсім відсутня, інші – не завантажуються або створюються в незручному форматі, важкодоступні через відсутність системи пошуку на сайті.

Представник Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Бойко акцентувала увагу на двох важливих функціях електронного урядування.

«Одна з функцій системи електронного урядування - формування довіри між владою та громадою, коли громадянин може чітко побачити як рухається його звернення, як працює орган владице сприяє зростанню довіри, коли ж, приміром, частина інформації на сайті доступна, інша – відсутня або її досить важко знайти, виникає відчуття, що від людей щось приховують і довіра поступово зникає», – зазначила Тетяна Бойко.

Ще однією важливою функцією електронного урядування, на думку Тетяни Бойко, є зростання якості та прискорення надання адміністративних послуг, що чітко видно на прикладі багатьох зарубіжних країн, при цьому громадськість також має сприяти побудові електронної демократії, контролювати владу та вчасно вказувати на її помилки.

 Як повідомила виконавчий директор Асоціації «Міста електронного урядування України» Валентина Дарнопих, з 1 квітня стартував національний конкурс кращих практик в сфері електронного урядування.

«Існує парадокс, коли за умов відсутності нормативно-правового документу, який би регулював процес впровадження системи е-урядування на місцевому рівні, багато міст вже сьогодні досить успішно розвивають окремі інструменти. Завдання конкурсу – спонукати органи місцевого самоврядування продемонструвати власні напрацювання, що стануть прикладом для інших міст, а також, показавши ряд реальних успішних практик, підштовхнути державу до більш активних дій у напрямку розвитку електронного урядування в містах України», - каже В. Дарнопих.

Президент Transparency International Україна Олексій Хмара вважає, що говорячи про електронне урядування, важливо зосередитися на трьох важливих аспектах: по-перше, це добре організовані процеси в середині самого органу влади, що забезпечуються якісною системоюелектронного документообігу, по-друге, це легкий доступ до інформації про діяльність органів влади та місцевого самоврядування, в тому числі до тих документів, що ними створюються, по-третє – це майданчик для спілкування громади та влади, що створений та діє у форматі, зручному для обох сторін.

Як повідомив Олег Левченко, підводячи підсумки прес-конференції, метою моніторингу ефективності впровадження системи е-урядування в містах України було показати містам та їх очільникам, де насправді вони знаходяться на наразі, щоб спонукати до подальших активних дій у напрямку розбудови електронної демократії в містах України. Чи відбудуться зміни у рівні розвитку інструментів е-урядування протягом 2013 року можна буде оцінити під час наступного моніторингу, проведення якого заплановано на кінець поточного року.

Повний звіт

Для довідки:

Звіт за  результатами  моніторингу ефективності впровадження системи електронного урядування в містах України та умови Конкурсу кращих практик в сфері електронного урядування розміщено на веб-порталі Муніципально-громадського центру е-урядування: www.e-gov.in.ua.

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»
м. Вінниця, вул. Червоних партизан,
7info@pard.org.ua
(0432) 69 44 32
Публікації та новини схожі

ОСББ: пастка для Президента

25.04.2012
ОСББ: пастка для Президента 12 квітня, під час брифінгу, Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова повідомила про застосоване Президентом вето до законопроекту № 8474 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ОСББ» та про Доручення Президента Кабінету Міністрів України доопрацювати закон. Як стало відомо пізніше, Президент доручив розробити нову законодавчу базу, яка має вирішити проблеми, які досить успішно пропонував усунути законопроект № 8474.

докладніше

Теплокомуненерго зекономили 60 млн кубометрів газу

16.03.2012
Теплокомуненерго зекономили 60 млн кубометрів газу За даними моніторингу використання енергоресурсів, запровадженого Мінрегіоном, підприємства теплокомуненерго зекономили за січень-лютий поточного року 60 млн. кубометрів газу. Про це повідомив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Аліпов на всеукраїнській селекторній нараді з питань реформування та розвитку ЖКГ 15 березня.

докладніше

Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та механізми соціального захисту населення в Україні

31.03.2014
Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та механізми соціального захисту населення в Україні Запрощуємо Вас на дискусію «Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та механізми соціального захисту населення в Україні». Підвищення тарифів на природний газ призведе до ситуації, коли для чималої кількості домогосподарств в Україні суттєво зросте вартість житлово-комунальних послуг.

докладніше

На основі чого ж формуються тарифи?

07.12.2011
На основі чого ж формуються тарифи? Всі ми щомісяця сплачуємо рахунки за комунальні послуги й незлим тихим словом згадуємо можновладців, чиїми «зусиллями» тарифи на послуги з постачання холодної та гарячої води, централізованого опалення вкотре піднято, а похвалитися якістю отриманих послуг можуть одиниці. Тож і виникає питання: за що нас змушують платити? За холодні батареї та відсутність гарячої води тижнями?

докладніше

Юридична консультація

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше