Головна » Новини та публікації » Прес-анонс круглого столу на тему «ОСББ та монополісти: партнерство чи протистояння?»

Прес-анонс круглого столу на тему «ОСББ та монополісти: партнерство чи протистояння?»

У п’ятницю 28 грудня 2012 року о 10.00 год. у м. Луганськ в приміщення тренінгового залу ТРК Космос (Луганськ кв Дружби, 19) Громадянська мережа ОПОРА проводитиме круглий стіл на тему: «ОСББ та монополісти : партнерство чи протистояння?»

Під час круглого столу представники ОСББ м. Луганськ будуть обговорювати шляхи вирішення проблем, які виникли у ОСББ по співпраці з монополістами, зокрема з ТОВ «Луганськвода».

Постачальник води для Луганської області - ТОВ «Луганськвода» розпочало війну з ОСББ, а саме у листопаді 2012 р. було заблоковано рахунки ОСББ в судовому порядку, вимагаючи зміни схеми нарахування коштів за воду. Зокрема керівництво ТОВ «Луганськвода» вимагає від керівників ОСББ організувати збір коштів від власників квартир в будинку і зрештою централізовано перераховувати зібранні кошти в «Луганськводу». Якщо ж виникає затримка з оплатою, то адміністрації ОСББ погрожують штрафами. Однак адміністрація ОСББ не має, ані людських, ані матеріальних ресурсів щоб організувати збір платежів та перераховувати їх в ТОВ «Луганськвода». 

План заходу: 

1. Огляд проблем, які мають ОСББ у співпраці з монополістами м. Луганськ за 2012 р.

2. Шляхи вирішення проблемних відносин ОСББ з ТОВ «Луганськвода».

За коментарями звертайтесь
Олексій Кормілецький,
Луганське представництво Громадянської мережі ОПОРА
050 275 28 08
Публікації та новини схожі

Як у світі сплачують за ЖКГ

31.03.2014
Як у світі сплачують за ЖКГ У країнах ЄС вартість послуг ЖКГ може істотно відрізнятися. Однак спільним залишається одне - жителі мають право на вибір організації, яка поставляє електроенергію, воду і тепло.

докладніше

Чому зросли тарифи на опалення та гарячу воду?

15.09.2014
Чому зросли тарифи на опалення та гарячу воду? В середині серпня українці отримали липневі квитанції з новими тарифами на гарячу воду (у кого гарячої води не було - той не відчув підвищення її вартості «на своєму гаманці»).

докладніше

Національна комісія державного регулювання ринку комунальних послуг занепокоїлась проблемою тарифів

29.01.2013
Національна комісія державного регулювання ринку комунальних послуг занепокоїлась проблемою тарифів Проблема можливого зростання тарифів на централізоване опалення та гаряче водопостачання для населення в умовах непрозорої схеми ціноутворення непокоїть не лише громадськість, а і чиновників. До дискусії долучилися представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринку комунальних послуг.

докладніше

Мінрегіон визначає чотири ключових завдання у галузі будівництва на 2012 рік

20.12.2011
Мінрегіон визначає чотири ключових завдання у галузі будівництва на 2012 рік Суттєве поліпшення інвестиційного клімату в регіонах є метою чотирьох ключових завдань Мінрегіону у галузі будівництва, вважає Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк. Про це він сказав під час брифінгу у прес-центрі Уряду в середу, 14 грудня.

докладніше

Юридична консультація

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше