Головна » Новини та публікації » Мінрегіон та Рада Європи спільно розвивають місцеве самоврядування

Мінрегіон та Рада Європи спільно розвивають місцеве самоврядування

Best Forex Broker ever you see https://maxitrade.com/ just click and get more information

DSC 0143Рада Європи допоможе Україні реформувати місцеве самоврядування. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Генеральний директорат з питань демократії та політичних справ Ради Європи схвалили спільні наміри розвивати місцеве самоврядування в Україні. 

Відповідну Декларацію сьогодні скріпили підписами очільник Мінрегіону Анатолій Близнюк та керівник Департаменту Ради Європи Альфонсо Зарді. Підписання відбулося у рамках чергового засідання Наглядової ради програм «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні» та «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

«Всебічно підтримую вашу діяльність і буду першим помічником у реалізації ваших намірів. Однак з умовою, що наші громадяни повинні бачити і розуміти всі ті нововведення, які ми з вами пропонуємо. Нам з вами слід доносити до кожного з них важливість наших реформ», – наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

«Це дуже корисний приклад співпраці між донорами, які хочуть надати допомогу, Україною, яка зацікавлена отримати таку співпрацю, та Радою Європи, яка може відігравати роль посередника. Радий бачити, що міністр Анатолій Близнюк зацікавлений і підтримує нашу співпрацю», - прокоментував підписання Декларації Альфонсо Зарді.

Спільно з представниками місцевої влади сторони обговорили заходи покращення ефективності роботи місцевих громад. Програми Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні», а також «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» діють вже не перший рік. Експерти намагаються застосувати європейські стандарти місцевого управління на українських реаліях. Зокрема, у сфері управління фінансами, публічності та відкритості роботи місцевих органів.

Для довідки: Наглядова рада програм Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні» та «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» є постійно діючим колегіальним органом, який засідає двічі на рік. Головою наглядової ради є Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. До складу цієї ради входять представники виконавчої, законодавчої влади, Секретаріату Президента, громадських організацій, місцевого самоврядування. Члени Наглядової ради здійснюють повноваження на громадських засадах. Програми Ради Європи щодо розвитку місцевого самоврядування розраховані на три роки. Перша почала діяти з 2010 друга – з 2011 року, обидві фінансуються коштом урядів Данії та Швейцарії.

Прес-служба Мінрегіону

Публікації та новини схожі

Енергетична «залежність» кандидатів

23.05.2014
Енергетична «залежність» кандидатів 23 роки незалежності України, стільки ж років прямої залежності країни від російського газу на основі договірних стосунків.

докладніше

Громадська думка про ОСББ: інформованість, ставлення, побоювання (відео)

28.05.2012
Громадська думка про ОСББ: інформованість, ставлення, побоювання (відео) У відео розглянуті переваги створення ОСББ та приведені статистичні дані відношення населення до даної ініціативи.

докладніше

Украинские чиновники изучают чешский опыт внедрения коммерческого финансирования модернизации жилищного сектора

18.06.2013
Украинские чиновники изучают чешский опыт внедрения коммерческого финансирования модернизации жилищного сектора Со 2 по 5 июня 2013 директор Департамента стратегии реформирования и развития жилищно-коммунального хозяйства Олейник Н.И. пребывала с официальным визитом в столице Чешской Республики с целью ознакомления с чешским опытом внедрения коммерческого финансирования для модернизации жилищного сектора.

докладніше

Реверсні поставки газу дозволили Україні заощадити $500 млн

27.09.2014
Реверсні поставки газу дозволили Україні заощадити $500 млн Завдяки різниці в ціні палива з країн ЄС та Росії, реверсні поставки газу дозволили заощадити Україні 500 млн дол.

докладніше

Юридична консультація

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше