Головна » Новини та публікації » Мінрегіон: Конкурс на кращі будинки і споруди 2011 року

Мінрегіон: Конкурс на кращі будинки і споруди 2011 року

Напередодні Дня будівельника Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підбило підсумки Конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію протягом 2011 року. Під час щорічного заходу експерти – архітектори, будівельники, обирають проекти-переможці у 9 номінаціях: житлові, промислові будівлі, культові та інженерні споруди. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України у середу, 8 серпня.

«Громадське визнання завжди було складовою успіху, локомотивом подальшого прогресу. Для архітектури та містобудування визнання як пересічними громадянами, так і професіоналами, є, фактично, головним стимулом для вдосконалення. Щоб розвиватися і підвищувати професійний рівень самого лише ліцензування фахівців недостатньо. Будівельна галузь повинна постійно рівнятися на своїх кращих представників. У нас із вами є сучасні будівлі, якими може і повинна гордитися вся країна!», – повідомив Анатолій Близнюк.

За його словами, підсумки конкурсу будуть оголошені 10 серпня під час урочистостей з нагоди професійного свята, які відбудуться у Мінрегіоні.

На цьогорічний конкурс були представлені 58 споруд із 21 області України, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя. Переможцями стали представники 14 регіонів. 6 номінантів представляли на конкурсі будівельні та проектні організації зі столиці, по 5 – зодчих Вінниччини та Рівненщини. Дніпропетровська, Донецька, Львівська та Чернівецька області представили кожна по 4 об’єкти. Інші регіони представили на конкурс по 1-2 об’єкти.

Крім того очільник Мінрегіону запросив громадян до «Українського дому», де напередодні Дня Незалежності відбудеться виставковий форум «Доступне житло: від держави – для людини, від ідеї – до квартири».

«З 20 по 23 серпня триватиме цей захід для громадян. Зберуться усі учасники програми здешевлення іпотеки – забудовники, банкіри, представники влади. Працюватиме консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло». Всі бажаючі зможуть отримати будь-які роз’яснення щодо можливості отримання здешевленої іпотеки, умов участі по інших житлових програмах. А також ознайомитися із найновішими пропозиціями забудовників», – наголосив Анатолій Близнюк.

За його словами, під час форуму в «Українському домі», з нагоди Дня будівельника та Дня Незалежності України планується урочисте вручення нагород та відзнак лідерам будівництва та архітектури.

Прес-служба Мінрегіону

Публікації та новини схожі

Лифтопад в Днепропетровске

15.02.2014
Лифтопад в Днепропетровске Кажется, в Днепропетровске происходит то, о чем предупреждали и чего так боялись специалисты: истощенное до предела коммунальное хозяйство начало разрушаться на глазах.

докладніше

Минрегион займется дебиторской задолженностью в регионах

16.03.2012
Минрегион займется дебиторской задолженностью в регионах Минрегион требует от регионов эффективнее противодействовать росту дебиторской задолженности за газ. Уже в ближайшее время ведомство планирует провести совещание с заместителями руководителей регионов и руководителями профильных управлений областей, посвященное состоянию расчетов. Об этом 15 марта сообщил первый заместитель Министра регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Александр Алипов на всеукраинском селекторном совещании по вопросам реформирования и развития ЖКХ.

докладніше

Мінрегіон: Щодо співпраці комунальних підприємств з ОСББ

08.10.2012
Мінрегіон: Щодо співпраці комунальних підприємств з ОСББ Спільний лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг.

докладніше

Тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по базових підприємствах станом на 1 травня 2012 року

30.05.2012
Тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по базових підприємствах станом на 1 травня 2012 року На виконання Заходів щодо забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та з метою моніторингу стану реформування і розвитку житлово-комунального господарства запроваджено галузеву звітність про тарифну політику підприємств житлово-комунального господарства.

докладніше

Юридична консультація

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше