Головна » Нарада щодо механізму розподілу коштів державної субвенції для ОСББ

Нарада щодо механізму розподілу коштів державної субвенції для ОСББ

12 червня керівник житлово-комунальних програм ГМ ОПОРА Тетяна Бойко взяла участь у робочій нараді Мінжитлокомунгоспу щодо механізму розподілу коштів державної субвенції для ОСББ на виконання Постанови КМУ від 16 червня 2010 р. № 461 «Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009—2014 роки та Загальнодержавної програми “Питна вода України” на 2006—2020 роки».

У нараді взяли участь Заступник міністра Олександр Мазурчак, директор департаменту реформування житлово-комунального господарства Д. Новицький та заступник начальника цього департаменту О. Казачук.

Тетяна Бойко звернулася з пропозицією на виконання даної Постанови прийняти критерії розподілу коштів, взявши за основу критерії надання фінансової допомоги ОСББ на умовах співфінансування з міського бюджету, які існують у м. Львові та механізм надання фінансування, який застосовується у м. Черкасах.

Основними вимогами до надання коштів має бути дольове фінансування за участю співвласників, техніко-економічне обґрунтування (обрахунок економії в натуральних та грошових одиницях) пропонованих проектів, а також визначення ОСББ розпорядником коштів (замовником робіт).

Керівництво Мінжитлокомунгоспу погодилося з пропозицією запровадити такі критерії та врахувати пропозиції ГМ ОПОРА при їх формуванні.

Публікації та новини схожі

Сучасний стан та перспективи реформування законодавчого регулювання відносин власності та управління в багатоквартирному житловому фонді

07.05.2014
Сучасний стан та перспективи реформування законодавчого регулювання відносин власності та управління в багатоквартирному житловому фонді В Україні житло, що перебуває в приватній власності фізичних і юридичних осіб, складає понад 95 % від загальної площі всього житлового фонду. При цьому близько 80 % багатоквартирного житлового фонду утримується (управляється) підприємствами комунальної форми власності.

докладніше

Постанова №498 НКРЕ: відпуск електричної енергії для ОСББ проводиться за тарифами для населення

07.05.2012
Постанова №498 НКРЕ: відпуск електричної енергії для ОСББ проводиться за тарифами для населення Ще кілька місяців тому проблеми ОСББ та енергопостачальних організацій здавалися нездоланними. Та вже на сьогодні Національна комісія регулювання ринку електроенергетики — єдиний центральний орган виконавчої влади, який виконав доручення Протоколу № 92 засідання Уряду від 14 грудня 2011 року.

докладніше

Початок опалювального періоду планують перенести на кінець жовтня

17.09.2014
Початок опалювального періоду планують перенести на кінець жовтня

докладніше

Ресурсний центр для ОСББ: Львів

07.02.2012
Ресурсний центр для ОСББ: Львів Власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою ы повинні брати участь у загальних витратах, пов’язаних з утриманням будинку та прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.

докладніше

Юридична консультація

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше