Головна » Новини та публікації » За підтримки ОПОРИ відкрито черговий Ресурсний центр для ОСББ

За підтримки ОПОРИ відкрито черговий Ресурсний центр для ОСББ

19 квітня 2012 року в місті Кам`янець-Подільський урочисто відкрився Ресурсний центр підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Відкриття Центру відбулося в рамках проекту Реформа міського теплозабезпечення (USAID) та організаційної підтримки Громадянської мережі ОПОРА за сприяння міської влади, Асоціації ОСББ міста Кам`янець-Подільський.

Ресурсний центр відкрито з метою підвищення рівня поінформованості та активності членів існуючих ОСББ щодо захисту своїх прав; інформаційного та правового сприяння новоствореним ОСББ на початковому етапі зі створенням умов для подальшого інформаційного та правового їхсупроводження.

По завершенні урочистостей з нагоди відкриття Центру в приміщенні Кам`янець-Подільської міської ради відбувся круглий стіл «Співпраця влади та громадськості для розвитку ОСББ у м. Кам’янці-Подільському», на якому представники органів місцевого самоврядування, громадські активісти, голови місцевих ОСББ говорили про перспективи доопрацювання законопроекту №8474 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ОСББ», спробували з’ясувати, що ж чекає на ОСББ з прийняттям в другому читанні законопроекту №8391 "Про житлово-комунальні послуги" (стосовно  вдосконалення системи управління житловим фондом та вирішення окремих питань у сфері надання послуг), а також обговорили решту нагальних проблем, з якими стикаються об’єднання співвласників у своїй щоденній діяльності, та обмінялися думками щодо шляхів  їх вирішення.

Детальніше:
Тетяна Бойко,
керівник житлово-комунальних програм ГМ ОПОРА 
Публікації та новини схожі

Ресурсний центр для ОСББ: Краматорськ

09.02.2012
Ресурсний центр для ОСББ: Краматорськ Ресурсний центр ОСББ проводить роботу в режимі «гаряча лінія», надання юридичної та методичної допомоги, консультація по створенню та реєстрації нових ОСББ та ін.

докладніше

Минрегион: выросли объемы строительства в 6 регионах Украины

15.02.2014
Минрегион: выросли объемы строительства в 6 регионах Украины Как сообщает УНН в пресс-службе Министерства регионального развития, строительства и ЖКХ: по итогам 2013 года в 6 регионах Украины выросли объемы выполненных строительных работ.

докладніше

Мінсоцполітики саботує рішення Кабміну?

29.04.2013
Мінсоцполітики саботує рішення Кабміну? 25 квітня 2013 року закінчився термін подачі пропозицій стосовно вдосконалення механізму надання пільг та субсидій на розгляд Уряду. Відповідальним за розробку та узгодження пропозицій між іншими міністерствами та відомствами визначено Міністерство соціальної політики України.

докладніше

Для чого потрібна реформа ЖКГ?

08.02.2012
Для чого потрібна реформа ЖКГ? Загальнодержавна програма реформування та розвитку ЖКГ.

докладніше

Юридична консультація

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше