Головна » Новини та публікації » Влада Кривого Рогу підтримує ОСББ

Влада Кривого Рогу підтримує ОСББ

06 березня у виконкомі Криворізької міської ради відбулася прес-конференція заступника міського голови Григорія Вербицького. Зокрема під час конференції розглядалося питання щодо виконання у Кривому Розі Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.

Г. Вербицький відзначив, що у рамках зазначеної програми у місті активно ведеться робота щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Зокрема на теперішній час у Кривому Розі функціонує 114 ОСББ у тому числі з початку поточного року створено 3 ОСББ. Упродовж 2011 року за кошти з міського бюджету виконано капітальний ремонт конструктивних елементів 14 будинків, у яких створено ОСББ та асфальтування прибудинкових територій 17 ОСББ.
Крім того, рішенням Криворізької міської ради затверджено Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2012-2016 роки. Відповідно до зазначеної Програми на виконання у 2012 році капітального ремонту конструктивних елементів житлових будинків, у яких створено ОСББ, у міському бюджеті передбачено кошти в сумі 4 млн грн.
Також заступник міського голови Григорій Вербицький відзначив, що для тих будинків, де не створено ОСББ, а це 5018 будинків, що складає 9,1% від загальної кількості будинків, органами місцевого самоврядування відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено управителів житлових будинків і споруд та прибудинкових територій. Це 6 комунальних підприємств: КП «ЖЕО №14», КП «ЖЕО №31», КП «ЖЕО №35», КП «ЖЕО №45», КП «ЖЕО №8», КП «ЖЕО №20». Управління будинками, розташованими у житловому масиві «Індустріальний», здійснює ПП «Домініум». Крім цього, за результатами проведеного конкурсу, визначено управителя будинків у житловому масиві «Даманський» — ПП «Уют-2011». 
Довідково. На сьогодні житловий фонд міста налічує 55 192 житлових будинки, з яких 49 808 будинків приватного сектору, 177 житлово-будівельних кооперативів, 75 відомчих будинків, у 114 будинках створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. 
Публікації та новини схожі

О начислении платы за отопление мест общего пользования

18.03.2013
О начислении платы за отопление мест общего пользования Согласно пункту 28 Правил предоставления услуг по централизованному отоплению, снабжению холодной и горячей воды и водоотводу, утвержденных постановлением Кабинета Министров Украины от ...

докладніше

ТОВ «Луганськвода» протизаконно нав’язує ОСББ статус виконавців житлово-комунальних послуг

02.07.2012
ТОВ «Луганськвода» протизаконно нав’язує ОСББ статус виконавців житлово-комунальних послуг Про непрості відносини луганських ОСББ з монополістами в ході прес-конференції, що відбулася 22 червня, розповів координатор житлово-комунальних програм Луганської ОПОРИ Олексій Кормілецький. За словами громадського активіста, відносини між споживачами житлово-комунальних послуг та постачальниками в Луганську важко назвати чесними, справедливими та рівноправними.

докладніше

Черкаські ОСББ потерпають від протиправних дій підприємств-монополістів

01.10.2012
Черкаські ОСББ потерпають від протиправних дій підприємств-монополістів Про шляхи вирішення нагальних проблем у відносинах ОСББ і підприємств-монополістів та про механізми участі громадськості у підготовці рішень на рівні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та профільного комітету Верховної Ради говорили голови ОСББ міста Черкаси, громадські активісти, експерти на круглому столі, що відбувся 24 вересня.

докладніше

Пам’яті 8474 або аналіз вето Президента

22.05.2012
Пам’яті 8474 або аналіз вето Президента Профільний Комітет Верховної Ради під час засідання 16 травня, як і очікувалося, підтримав рішення Президента поховати законопроект №8474, оскільки ймовірність зібрати потрібну кількість голосів для подолання вето прямує до нуля.

докладніше

Юридична консультація

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше