Головна » Новини та публікації » Влада Кривого Рогу підтримує ОСББ

Влада Кривого Рогу підтримує ОСББ

06 березня у виконкомі Криворізької міської ради відбулася прес-конференція заступника міського голови Григорія Вербицького. Зокрема під час конференції розглядалося питання щодо виконання у Кривому Розі Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.

Г. Вербицький відзначив, що у рамках зазначеної програми у місті активно ведеться робота щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Зокрема на теперішній час у Кривому Розі функціонує 114 ОСББ у тому числі з початку поточного року створено 3 ОСББ. Упродовж 2011 року за кошти з міського бюджету виконано капітальний ремонт конструктивних елементів 14 будинків, у яких створено ОСББ та асфальтування прибудинкових територій 17 ОСББ.
Крім того, рішенням Криворізької міської ради затверджено Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2012-2016 роки. Відповідно до зазначеної Програми на виконання у 2012 році капітального ремонту конструктивних елементів житлових будинків, у яких створено ОСББ, у міському бюджеті передбачено кошти в сумі 4 млн грн.
Також заступник міського голови Григорій Вербицький відзначив, що для тих будинків, де не створено ОСББ, а це 5018 будинків, що складає 9,1% від загальної кількості будинків, органами місцевого самоврядування відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено управителів житлових будинків і споруд та прибудинкових територій. Це 6 комунальних підприємств: КП «ЖЕО №14», КП «ЖЕО №31», КП «ЖЕО №35», КП «ЖЕО №45», КП «ЖЕО №8», КП «ЖЕО №20». Управління будинками, розташованими у житловому масиві «Індустріальний», здійснює ПП «Домініум». Крім цього, за результатами проведеного конкурсу, визначено управителя будинків у житловому масиві «Даманський» — ПП «Уют-2011». 
Довідково. На сьогодні житловий фонд міста налічує 55 192 житлових будинки, з яких 49 808 будинків приватного сектору, 177 житлово-будівельних кооперативів, 75 відомчих будинків, у 114 будинках створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. 
Публікації та новини схожі

Создание ОСМД: государственная регистрация ОСМД

18.07.2012
Создание ОСМД: государственная регистрация ОСМД Заключительный этап создания ОСМД – государственная регистрация ОСМД.

докладніше

Во Львове станет обязательным заключение договоров на вывоз мусора

11.01.2013
Во Львове станет обязательным заключение договоров на вывоз мусора Исполнительным комитетом Львовского городского совета принято решение о необходимости заключения соглашения на вывоз мусора в рамках правил обращения с бытовыми отходами собственников жилых домов усадебного типа и земельных участков города.

докладніше

Изменения в распределении госсубвенций на ремонт жилых зданий

22.02.2012
Изменения в распределении госсубвенций на ремонт жилых зданий В связи с блокированием счетов департамента жилищно-коммунального хозяйства распорядителем государственной субвенции, поступившей в размере 2 400 тыс. грн, решено признать департамент финансовой политики, а не департамент жилищно-коммунального хозяйства.

докладніше

Про впровадження системи електронного урядування

25.04.2013
Про впровадження системи електронного урядування 22 квітня об 11:30 в прес-центрі УНІАН відбулася прес-конференція «Чи стануть українські міста електронними?», під час якої було презентовано результати моніторингу ефективності впровадження системи електронного урядування в містах України, окреслено основні тенденції в становленні та розвитку електронного урядування на місцевому рівні.

докладніше

Юридична консультація

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше