Головна » Новини та публікації » Відповідальність по-харківськи: ремонт під'їздів - за власний кошт

Відповідальність по-харківськи: ремонт під'їздів - за власний кошт

Мешканці Харкова допомагають комунальникам з підготовкою своїх будинків до опалювального сезону. Харків’яни за свій рахунок вставляють скло у вікна, ремонтують двері тощо. Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради.

Посильну допомогу надали комунальникам мешканці у будинках на вул. Мар'їнської, 11, вул. Танкопія, 14, вул. Героїв Праці, 20/321, пр. Академіка Проскури, 9г, пр. Академіка Курчатова, 27, вул. Стартової, 5, ін. Тракторобудівників, 77 та ін..

«Це велика допомога для міста і, насамперед, економія коштів, оскільки в цьому році у нас обмежене бюджетне фінансування. В ситуації, яка склалася в країні з енергоресурсами, потрібно добре підготуватися до холодів. Адже якщо будинок повністю утеплений, то можна домогтися прийнятних температурних умов. А ми, в свою чергу, робимо все можливе для підтримки в нормальному стані інженерного обладнання та забезпечення безперебійного опалення», - зазначив начальник сектору внутрішньобудинкових мереж управління контролю КП «Жилкомсервіс» Олексій Воронін.

Джерело zhytlo.in.ua

Публікації та новини схожі

Обговорення енергоощадних заходів у Стрию на 2014рік.

18.04.2014
Обговорення енергоощадних заходів у Стрию на 2014рік.

докладніше

Законопроект №8474 все-таки потрапить у зал Верховної Ради

10.02.2012
Законопроект №8474 все-таки потрапить у зал Верховної Ради На вчорашньому засіданні Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики більшість членів, окрім народного депутата Юрія Одарченка, підтримали законопроект №8474 у редакції, обговореній з громадськістю. Протягом лютого законопроект буде винесено у зал Верховної Ради на голосування.

докладніше

Відкючення у Львові підприємств-боржників від системи водопостачання

27.02.2012
Відкючення у Львові підприємств-боржників від системи водопостачання Прес-служба міської ради Львова повідомляє про початок відключення львівським комунальним підприємством «Львівводоканал» підприємств-боржників від водопостачання розпочало.

докладніше

У Мінрегіоні відбулося чергове засідання Комітету галузевих реформ

21.12.2011
У Мінрегіоні відбулося чергове засідання Комітету галузевих реформ На засіданні, що відбулось 16 грудня, експерти Мінрегіону детально розглянули стан виконання Національного плану дій у поточному році та затвердили проект заходів на 2012 рік Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

докладніше

Юридична консультація

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше