Головна » Новини та публікації » У Харкові тарифи на тепло зростуть на 54% для юросіб

У Харкові тарифи на тепло зростуть на 54% для юросіб

Конкретної дати, коли вступить в силу тариф, він поки не озвучив, але уточнив, що це відбудеться в найближчі дні. Після рішення, яке прийняла в НКРЕ, 1 Гкал буде обходитися платникам у 899,94 грн. (в минулому опалювальному сезоні -бл. 600 грн). «У нас є два види платників за послуги теплопостачання: юридичні та фізичні особи. Для юридичних осіб, тобто організацій, тарифи не змінювалися з 2009 року, і тому виникла необхідність підняти тариф», - заявив директор КП.

Як довідалось ІА «Україна Комунальна» у прес-службі Харківської міськради, згідно з постановою Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України №140 від 30.09.2011 року, комунальному підприємству «Харківські теплові мережі» установлено нові тарифи на теплову енергію.

Нові тарифи на послуги теплопостачання набули чинності з 1 жовтня. Так, тариф на теплову енергію для бюджетних установ складе 749,95 грн за 1 Гкал без ПДВ, для інших юридичних осіб – 749,95 грн за 1 Гкал без ПДВ.

Публікації та новини схожі

Как получить от государства деньги на ремонт многоэтажки?

21.11.2011
Как получить от государства деньги на ремонт многоэтажки? Как получить от государства деньги на ремонт многоэтажки? Домам, где жильцы объединились в ОСМД, правительство обещает помочь материально. Правда, сами представители объединений совладельцев многоэтажных домов в обещания Кабмина не слишком верят.

докладніше

Мінрегіон на зв’язку з громадянами

19.01.2012
Мінрегіон на зв’язку з громадянами Протягом 2011 року фахівці та керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства надали роз’яснень на майже 6 тисяч звернень громадян.

докладніше

Законопроект №8474: питання землі узгоджено

21.12.2011
Законопроект №8474: питання землі узгоджено Після тривалих перемовин громадськість та влада досягнули компромісу – ділянка землі, на якій стоїть будинок (пляма забудови), повинна бути у власності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків без будь-яких додаткових дій, а прибудинкова територія знаходитися у постійному користуванні ОСББ.

докладніше

Верховна Рада підтримала законопроект Кабміну про ОСББ

04.09.2014
Верховна Рада підтримала законопроект Кабміну про ОСББ Верховна Рада України підтримала законопроект №2469а «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».

докладніше

Юридична консультація

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше