Головна » Новини та публікації » Про застосування енергоощадних технологій у Києві

Про застосування енергоощадних технологій у Києві

Голова Київської МДА Олександр Попов заявив про планування масового застосування енергоощадних технологій.

Він нагадав, що за два роки енергоощадними стануть усі дитячі садки міста, на черзі – школи. А вже потому столиця візьметься за впровадження аналогічних технологій у всіх закладах соціального сектору, зокрема, у медичних установах. Як наголосив керівник  держадміністрації, зекономлені за рахунок застосування енергоощадних технологій кошти будуть спрямовані на підвищення соціальних стандартів.

«Економія енергоресурсів через впровадження таких технологій дає можливість суттєво заощаджувати бюджетні кошти, підвищувати соціальні стандарти: покращувати харчування, утримання та оснащення закладів освіти та медицини. У цьому проекті у нас вже є партнери.  Він фінансується одразу з трьох джерел. Нині впроваджуємо енергоощадні технології на двох пілотних об’єктах в Оболонському районі, але переконаний, що потреба їхнього поширення на все місто – уже давно на часі», – розповів голова КМДА.

Нині київська влада шукає ресурси для застосування енергоощадних технологій у всіх освітніх закладах. Ймовірно на це буде спрямована частина коштів, які місто отримає від продажу землі на відкритих аукціонах.

«Сьогодні змінилося законодавство, і ми поновили право проводити аукціони. Наразі готуємо перелік земельних ділянок, які можемо запропонувати офіційно та відкрито винести на аукціон. Завдяки цьому, в умовах конкуренції, ми будемо щороку отримувати суттєве надходження до міського бюджету. Я пропонуватиму міській раді розділити ці кошти на три частини: першу спрямувати на програму «Доступне житло», другу – на реанімацію житлово-комунального господарства, а третю – на будівництво, реконструкцію, капітальні ремонти і термосанацію соціальної сфери», – розповів Олександр Попов.

За матеріалами Урядового порталу

Публікації та новини схожі

Півмільярда гривень уже направлено на енергозбереження

05.09.2014
Півмільярда гривень уже направлено на енергозбереження Український уряд, за словами Міністра Кабінету Міністрів Остапа Семерака, забезпечив виконання програми з енергозбереження у розмірі 500 мільйонів гривень.

докладніше

Загальнодержавна програма реформування і розвитку ЖКГ виконується «на словах»

08.02.2012
Загальнодержавна програма реформування і розвитку ЖКГ виконується «на словах» 7 лютого 2012 року в прес-центрі ІА «Українські новини» пройшов круглий стіл на тему «Житлова реформа: країна відповідальних власників чи найманці житлового рабства», на якому активісти Громадянської мережі ОПОРА, голови ОСББ і представники державних установ обговорили виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку ЖКГ, а також спробували з`ясувати, що ж стоїть на заваді виконанню Доручення Президента України від 13.10.2010 № 1-1/2427 у частині удосконалення нормативно-правової бази щодо створення і функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

докладніше

Пробное внедрение автоматической системы учета воды

03.09.2012
Пробное внедрение автоматической системы учета воды В Запорожье изучают эффективность работы и целесообразность внедрения автоматической системы дистанционного учета потребленной воды. На заседании исполкома Запорожского горсовета приняли решение о тестировании данной системы.

докладніше

Станіслав Каплуненко про діяльність комунального підприємства «ГІОЦ»

26.12.2011
Станіслав Каплуненко про діяльність комунального підприємства «ГІОЦ» Станіслав Каплуненко, котрий є директором КП «ГІОЦ», відхилив інформацію, розповсюджену у засобах масової інформації, щодо незаконної діяльності підприємства (надання послуг без ліцензії) та отриманням керівниками прибутку.

докладніше

Юридична консультація

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше