Головна » Новини та публікації » Прес-анонс: круглий стіл "За справедливий тариф"

Прес-анонс: круглий стіл "За справедливий тариф"

11 грудня 2012 року об 11.00 в Інформаційному агентстві «Укрінформ» за адресою вул. Богдана Хмельницького, 8/16 відбудеться круглий стіл Громадянської мережі ОПОРА та Громадського комітету захисту конституційних прав та свобод громадян « За справедливий тариф».

Запрошені експерти говоритимуть про тарифну політику у сфері комунальних послуг – складова частина політики реформування житлово-комунального господарства України, політику і практику енергозбереження у житлово-комунальному господарстві, про необхідність впровадження у практику надання послуг з теплопостачання перерахунку вартості спожитого тепла з урахуванням кліматичних умов, методику перерахунку.

Мета круглого столу: впровадження методики перерахунку вартості послуг з теплопостачання з урахуванням середньої температури повітря за опалювальний період та надання органам влади відповідних пропозицій щодо змін законодавчих актів.

До участі запрошеніпредставники виконавчої влади, громадські організації, експерти:

Станіслав Захаров, директор Департаменту систем життєзабезпечення Мінрегіону; Світлана Старцева, директор департаментуекономіки Мінрегіону; Микола Козирев, голова правління Громадського комітету захисту прав громадян (модератор); Тетяна Бойко, координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА (модератор); Уільям Таккер, директор проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні»; Олена Нич, консультант з питань ціноутворення  ВБО «Інститут місцевого розвитку»; Олексій Кучеренко, голова Спілки власників житла України; Михайло Березовчук, заступник голови Спілки власників житла м. Києва.

Контактна особа
Артем Соколенко
050 440 46 08
info@opora.org.ua,
a.sokolenko@krasni.com.ua
Публікації та новини схожі

Мінрегіон: Мешканці багатоповерхівок отримають алгоритми прийняття рішень

19.08.2014
Мінрегіон: Мешканці багатоповерхівок отримають алгоритми прийняття рішень Кабмін направив на розгляд Верховної Ради України законопроект Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

докладніше

АНТИМОНОПОЛЬНИКИ НЕ ДРІМАЮТЬ

15.02.2014
АНТИМОНОПОЛЬНИКИ НЕ ДРІМАЮТЬ Під час Дня відкритих дверей з питань захисту конкуренції Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету у Кривому Розі його керівник Наталія Кучугура повідомила, що 30% порушень, які виявляє територіальний орган Антимонопольного комітету України на Дніпропетровщині, зафіксовані на ринку житлово-комунальних послуг, бо тут працюють такі природні монополісти як обленерго, газо- та теплопостачальні компанії.

докладніше

Статистика: Споживання газу в липні 2014 року скоротилося майже на третину

15.09.2014
Статистика: Споживання газу в липні 2014 року скоротилося майже на третину Україна в період із січня по липень 2014 року скоротила споживання газу порівняно з аналогічним періодом 2013 року на 14,6% - до 26,022 млрд кубометрів.

докладніше

Мінрегіон посилює взаємодію з регіонами

20.01.2012
Мінрегіон посилює взаємодію з регіонами В ідеології активізації співпраці з регіонами у напрямку поглиблення соціально-економічних реформ, запропонованих суспільству Президентом України Віктором Януковичем, Мінрегіон розпочинає консультації та безпосередню взаємодію із регіональними органами влади, експертами, територіальними громадами та трудовими колективами галузі.

докладніше

Юридична консультація

проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом

 “В нашем доме, обслуживаемом ОСББ, на 1-м этаже расположен банк, который имеет счетчики: электричества, тепла, горячей и холодной воды. Водоканал заключает договор только с ОСББ и предлагает ОСББ по отдельному договору с банком получать компенсацию. Если можете, помогите пож. найти проект типового договора компенсации коммунальных услуг между ОСББ и юридическим лицом”.

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше