Головна » Новини та публікації » Новий закон про ОСББ: інтереси громади чи забудовників?

Новий закон про ОСББ: інтереси громади чи забудовників?

 

21 березня 2012 року в ІА «УНІАН» (вул. Хрещатик, 4) о 13:30 відбудеться прес-конференція, на якій громадські активісти, експерти та представники об`єднань співвласників багатоквартирних будинків, що брали активну участь у підготовці законопроекту №8474, проаналізують ухвалений 15 березня Верховною Радою Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об`єднань співвласників багатоквартирного будинку» (№8474), а також розкажуть про «дивну ситуацію»  із повідомленням прес-служби Верховної Ради, яка поширила у ЗМІ неправдиву інформацію щодо змісту проголосованого закону.

 

Учасники:

 

  • Олександр Аліпов, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
  • Віктор Матчук, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики;
  • Тетяна Бойко, керівник житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА;
  • Дмитро Левицький, консультант з юридичних питань, Інститут місцевого розвитку;
  • Ігор Скоропад, Асоціація ОСББ «Жито-Мир».

 

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

 

Контактна особа:
Ірина Пушкар,
(044) 286-26-70
Предлагаем юридические услуги в Киеве для юридических лиц.
Публікації та новини схожі

Конференция USAID по проекту «Реформа городского теплообеспечения в Украине»

07.05.2013
Конференция USAID по проекту «Реформа городского теплообеспечения в Украине» 13 мая 2013 пройдет итоговая конференция по сотрудничеству Проекта Агентства США по международному развитию (USAID) «Реформа городского теплообеспечения в Украине» с 25 городами Украины и Министерством регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства.

докладніше

Президент України підписав закон, що дозволяє здавати ГТС у оренду іноземним компаніям

08.09.2014
Президент України підписав закон, що дозволяє здавати ГТС у оренду іноземним компаніям Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України" (№ 4116а). Як зазначається на сайті парламенту, підписаний закон повернуто від президента 8 вересня.

докладніше

Перезимувати українцям допоможуть фахівці зі США

22.08.2014
Перезимувати українцям допоможуть фахівці зі США До роботи Кризового енергетичного штабу Кабінету міністрів України доєднаються фахівці зі Сполучених Штатів Америки, які мають досвід роботи у надзвичайних ситуаціях в умовах обмеження або припинення енергопостачання. Склад цієї експертної групи буде сформовано уже у найближчий час.

докладніше

Луганськ: Громадськість та ОСББ вимагають від обласної влади захистити мешканців будинків від «Луганськвода»

29.03.2013
Луганськ: Громадськість та ОСББ вимагають від обласної влади захистити мешканців будинків від «Луганськвода» 26 березня 2013 року у місті Луганськ за підтримки Громадянської мережі ОПОРА відбулась прес-конференція, під час якої представники ОСББ та громадських організацій закликали обласну владу розібратися з фактами порушення прав мешканців в житлових будинках з ОСББ з боку монополіста – підприємства «Луганськвода».

докладніше

Юридична консультація

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше