Головна » Новини та публікації » Новий закон про ОСББ: інтереси громади чи забудовників?

Новий закон про ОСББ: інтереси громади чи забудовників?

 

21 березня 2012 року в ІА «УНІАН» (вул. Хрещатик, 4) о 13:30 відбудеться прес-конференція, на якій громадські активісти, експерти та представники об`єднань співвласників багатоквартирних будинків, що брали активну участь у підготовці законопроекту №8474, проаналізують ухвалений 15 березня Верховною Радою Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об`єднань співвласників багатоквартирного будинку» (№8474), а також розкажуть про «дивну ситуацію»  із повідомленням прес-служби Верховної Ради, яка поширила у ЗМІ неправдиву інформацію щодо змісту проголосованого закону.

 

Учасники:

 

  • Олександр Аліпов, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
  • Віктор Матчук, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики;
  • Тетяна Бойко, керівник житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА;
  • Дмитро Левицький, консультант з юридичних питань, Інститут місцевого розвитку;
  • Ігор Скоропад, Асоціація ОСББ «Жито-Мир».

 

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

 

Контактна особа:
Ірина Пушкар,
(044) 286-26-70
Предлагаем юридические услуги в Киеве для юридических лиц.
Публікації та новини схожі

Як у світі сплачують за ЖКГ

31.03.2014
Як у світі сплачують за ЖКГ У країнах ЄС вартість послуг ЖКГ може істотно відрізнятися. Однак спільним залишається одне - жителі мають право на вибір організації, яка поставляє електроенергію, воду і тепло.

докладніше

Данные об обращении граждан в Минрегион

06.03.2013
Данные об обращении граждан в Минрегион Министерство регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства имеет «горячую линию» для оперативных обращений граждан в случае возникновения проблем и перебоев в работе систем жизнеобеспечения в орган исполнительной власти.

докладніше

Для чого зростатимуть тарифи

12.05.2014
Для чого зростатимуть тарифи Або Кому потрібен закон, який під соусом «вимоги МФВ» геть заплутав усе в і так заплутаному житлово-комунальному господарстві

докладніше

ЖКХ обяжут раскрыть тайну повышения тарифов

30.03.2012
ЖКХ обяжут раскрыть тайну повышения тарифов Вопрос обнародования расходов на обслуживание жилья неоднократно поднимался, но немного коммунальных и частных предприятий спешили к такой откровенности с населением.

докладніше

Юридична консультація

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше