НАК «Нафтогаз України» приєдналася до системи відображення даних по ПСГ Європи - сайт про ОСББ ОСМД и житлово комунальну сферу України
Головна » Новини та публікації » НАК «Нафтогаз України» приєдналася до системи відображення даних по ПСГ Європи

НАК «Нафтогаз України» приєдналася до системи відображення даних по ПСГ Європи

НАК «Нафтогаз України» (Нафтогаз) приєдналася до системи відображення даних AGSI+ за стандартами асоціації європейських операторів підземних газових сховищ (GSE). Починаючи з цього тижня, інформація про наявні обсяги природного газу в українських підземних газових сховищах (ПГС), потужність яких складає 32 млрд. куб.м, буде надаватися з розбивкою по кожному газосховищу на щотижневій основі.

Дані публікуватимуться щоп'ятниці та будуть відображати інформацію щодо підземних сховищ України станом на середу поточного тижня.

Україна першою з країн, що не є членами ЄС, приєдналася до системи прозорого відображення данних GSE. Переглянути інформацію можна за адресою: http://transparency.gie.eu.com.

«Це важливий крок вперед для Нафтогазу на шляху підвищення прозорості Компанії та інтеграції до європейского газового ринку. Нафтогаз пропонує ЄС використовувати потужності українських ПСГ. Ми маємо намір запропонувати європейським компаніям конкурентоспроможні та надійні рішення щодо підземного зберігання газу», — сказав Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз України». Для найбільш ефективного впровадження таких рішень дуже важливим є налагодження реверсних поставок природного газу по одній з недозавантажених труб на кордоні України і Словаччини (так званий «великий реверс»). Європейська Комісія, компанія-оператор газотранспортної системи Словаччини Eustream та Нафтогаз активно співпрацюють над якнайшвидшим введенням в дію варіанту «великого реверсу».

Президент Європейскої асоціації операторів систем підземного зберігання газу Ніколь Отенберг зазначила: «Прозоре відображення даних по ПСГ є важливою складовою енергетичної безпеки Європи. GSE пишається тим, що завдяки приєднанню НАК «Нафтогаз України» нам вдалося значно розширити рівень прозорості на європейському газовому ринку».

AGSI+ в онлайн-режимі забезпечує висвітлення щоденних даних по європейським ПСГ сумарним об’ємом близько 79 млрд. куб.м, що складає 82% технічних можливостей ПСГ ЄС.
Крім Нафтогазу інформацію щодо обсягів природного газу надає 31 оператор ПСГ з 15 країн-членів ЄС.
Асоціації європейських операторів підземних газових сховищ (GSE) входить до складу Gas Infrustructure Europe (GIE), яка також включає Європейську асоціацію операторів газотранспортних систем (GTE) та LNG-терміналів (GLE).


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Публікації та новини схожі

Проблеми та перспективи Консультативних центрів підтримки ОСББ в районах Києва

10.07.2012
Проблеми та перспективи Консультативних центрів підтримки ОСББ в районах Києва В ході тренінгу з впровадження енергоефективних заходів у житловому секторі, що відбувся 3 липня 2012 року, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та працівники консультаційних центрів підтримки ОСББ говорили про досвід роботи консультативних центрів підтримки ОСББ у районах Києва, про результати роботи Координаційної ради з питань ОСББ, про відносини з виробниками і виконавцями житлово-комунальних послуг, про результати роботи Координаційної ради ОСББ при ПАТ «Київенерго», а також про результати енергетичних аудитів будівель.

докладніше

Деякі області готові економити більше 30% газу - В. Гройсман

20.08.2014
Деякі області готові економити більше 30% газу - В. Гройсман На засіданні Кризового енергетичного штабу 19 серпня було обговорено плани скорочення об’ємів споживання теплопостачальними підприємствами природного газу на період опалювального сезону 2014/15 років на рівні 30%, які підготували усі області України у зв’язку з припиненням постачання газу з Росії.

докладніше

Відповідальність по-харківськи: ремонт під'їздів - за власний кошт

11.09.2014
Відповідальність по-харківськи: ремонт під'їздів - за власний кошт Мешканці Харкова допомагають комунальникам з підготовкою своїх будинків до опалювального сезону.

докладніше

На Донеччині залишаються знеструмленими 138 населених пунктів

27.08.2014
На Донеччині залишаються знеструмленими 138 населених пунктів Через бойові дії більше 100 населених пунктів, а також важливі підприємства Донеччини залишаються без електропостачання. Разом із тим, протягом минулого дня енергетикам вдалося відновити електропостачання Дебальцеве, селища Сєдове, Авдотьїно, мікрорайон Боссе і Лидівки у Донецьку.

докладніше

Юридична консультація

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше