Головна » Новини та публікації » Мінрегіон: Роз’яснення щодо стану погашення заборгованості з різниці в тарифах в місті Київ

Мінрегіон: Роз’яснення щодо стану погашення заборгованості з різниці в тарифах в місті Київ

Днями ряд районів Києва після двотижневих гідравлічних випробувань водопровідної мережі так і не дочекався подачі гарячої води. Стурбовані жителі київського Лівобережжя почали телефонувати до екстрених служб, гарячої лінії «Київенерго», диспетчерських служб. Роз’яснення не забарилося: компанія, яка забезпечує «тепло та світло для киян» заборгувала за газ через різницю в тарифах. Але щойно отримають кошти – з’явиться гаряча вода!

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник голови КМДА Руслан Крамаренко. «Гроші «Київенерго» платить казначейство після того, як зведений реєстр подасть Мінрегіон. Все, що потрібно було зробити з боку міської влади, ми зробили більше тижня тому – всі зведені протоколи та реєстри, узгоджені з усіма структурами передали. Тепер питання за Мінрегіоном – розпорядник субвенції вони», – написав Крамаренко у себе на сторінці в соцмережі. Аналогічний коментар від нього було опубліковано і в газеті «Комсомольська правда» у п’ятницю, 27  липня. Гаряча вода мала з’явитися у кранах помешкань киян 23-го…

І все правильно, за винятком двох речей.

По-перше. 16 та 17 липня від міськдержадміністрації до профільного міністерства надійшли два обґрунтування: на понад 2,2 мільярди, та ще на майже 63,5 мільйони гривень. Наступного дня, тобто 17 та 18 липня відповідно, кожен із розрахунків уже був переданий до Мінфіну. Принагідно зауважимо, що Мінрегіон загалом передав Міністерству фінансів України 7 узагальнених реєстрів договорів про організацію взаєморозрахунків на загальну суму понад 3,5 мільярди гривень, у яких йдеться іще про 4 області країни. З цієї суми понад майже три – 2,8 млрд грн – борг «Київенерго». До речі, одна область подала обґрунтування майже на тиждень раніше за столицю, одна – раніше на 4 дні, ще дві – одночасно з Києвом.

По-друге, відповідна Постанова Уряду (№ 517) була ухвалена ще 11 червня. Якраз того самого дня, коли про необхідність завчасу готувати і негайно подавати розрахунки на підтвердження і обґрунтування різниці в тарифах, йшлося на селекторній нараді з регіонами країни під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яка відбувалася в КМУ. На цьому ж наголошували й двома тижнями перед тим, під час попереднього селектора наприкінці травня.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України завжди працювало і працює з регіонами задля вирішення всіх проблемних питань роботи систем життєзабезпечення. Однак для успіху потрібно не шукати крайнього, а вчасно робити конкретну роботу на своєму робочому місці.

Прес-служба Мінрегіону

 

Публікації та новини схожі

Скільки потрібно платити за тепло і гарячу воду, якщо батареї ледь теплі

02.12.2011
Скільки потрібно платити за тепло і гарячу воду, якщо батареї ледь теплі Скільки потрібно платити за тепло і гарячу воду, якщо батареї ледь теплі, та й воду в «червоному» крані гарячою можна назвати хіба що в насмішку? З такими запитаннями часто звертаються до «Урядового кур’єра» наші читачі. Ось що розповів, подзвонивши до редакції, киянин Володимир Коваленко.

докладніше

Реєстрація ОСББ

06.06.2012
Реєстрація ОСББ Закон «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об'єднань співвласників житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку, захисту їхніх прав та виконання обов'язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку. Стаття 6 закону встановлює, що реєстрацію всіх документів здійснюють безкоштовно за порядком, який затвердив Кабінет Міністрів України.

докладніше

Підприємства теплокомуненерго майже на 100% оснащені лічильниками теплової енергії

03.09.2014
Підприємства теплокомуненерго майже на 100% оснащені лічильниками теплової енергії «Станом на 1 вересня 2014 року рівень оснащеності підприємств комунальної теплоенергетики приладами обліку відпуску теплової енергії становить 98,6%» - йдеться у повідомленні прес-служби Мінрегіону. При цьому зауважується, що в порівнянні з минулим місяцем рівень оснащеності виріс на 0,8%.

докладніше

Геннадий Темник: Примерно через две недели отопительный период 2012-2013 гг будет завершен во всех регионах Украины

11.04.2013
Геннадий Темник: Примерно через две недели отопительный период 2012-2013 гг будет завершен во всех регионах Украины Во многих городах южных областей Украины и АР Крым в связи с благоприятными погодными условиями местными советами принято решение о завершении отопительного периода. Об этом сообщил Министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Геннадий Темник в эфире Первого национального в программе «О главном».

докладніше

Юридична консультація

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше