Головна » Новини та публікації » Минрегион объявляет о проведении VIII Международного конгресса в сфере ЖКХ

Минрегион объявляет о проведении VIII Международного конгресса в сфере ЖКХ

С 6 по 9 ноября 2012 года в Международном выставочном центре при поддержке Минрегиона Украины состоится VIII Международный конгресс «Институциональные и технические аспекты реформирования жилищно-коммунального хозяйства».

В рамках Конгресса планируется ряд мероприятий:

 • Х Международная специализированная выставка «КоммунТех - 2012» (инженерные технологии, техника и оборудование для городского и коммунального хозяйства) –  6,7,8 ноября 10:00 - 17:00, 9 ноября 10:00 - 16:00;
 • Х Международная специализированная выставка «AQUA UKRAINE-2012» (водоподготовка, водоснабжение, водоотведение, инженерные сети, оборудование); 6,7,8 ноября 10:00 - 17:00, 9 ноября 10:00 - 16:00;
 • II Специализированная выставка «ЕвроБудЕкспо-2012» - 6,7,8 ноября 10:00 - 17:00, 9 ноября 10:00 - 16:00;
 • Всеукраинский семинар по вопросам благоустройства «Благоустройство - 2012» (9:30 - 14:00 7 ноября);
 • II Международная научно-практическая конференция «Реконструкция жилья-2012» (9:30 - 16:00 7 ноября);
 • Конференция «Качественная питьевая вода - народу Украины» (9:00 - 18:00 7 ноября);
 • II Конференция «Модернизация коммунальной теплоэнергетики» (9:30 - 16:00 8 ноября);
 • Конференция «Эффективный собственник жилья – формы управления многоквартирным домом» (9:30-15:00 7 ноября);
 • Семинар в области зеленого хозяйства «Состояние зеленого хозяйства Украины» (9:30 - 13:00 8 ноября);
 • Тренинг по вопросам эксплуатации улиц и дорог населенных пунктов (9:30 - 13:00 8 ноября);
 • Тренинг по обращению с бытовыми отходами «Расчет себестоимости услуг вывоза бытовых отходов» (9:30 - 13:00 8 ноября).

В официальном открытии Конгресса и Всеукраинского семинара по вопросам благоустройства «Благоустройство - 2012» примет участие Министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Анатолий Близнюк.

Во время Конгресса эксперты рассмотрят вопросы совершенствования системы управления в сфере жилищно-коммунального хозяйства, внедрения эффективного управления коммунальных объектов тепло-, водоснабжения и водоотведения, привлечение частных инвестиций для технического переоснащения. По итогам Конгресса планируется принятие финальной декларации, где будут выделены стратегические вопросы реализации реформы жилищно-коммунального хозяйства на следующий год.

Место проведения: г. Киев, Броварской проспект, 15 (Международный выставочный центр)

По материалам пресс-службы Минрегиона

 

Публікації та новини схожі

Тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по базових підприємствах станом на 1 травня 2012 року

30.05.2012
Тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по базових підприємствах станом на 1 травня 2012 року На виконання Заходів щодо забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та з метою моніторингу стану реформування і розвитку житлово-комунального господарства запроваджено галузеву звітність про тарифну політику підприємств житлово-комунального господарства.

докладніше

Нові законодавчі ініціативи: чи чекати на покращення в житлово-комунальній сфері?

11.02.2013
Нові законодавчі ініціативи: чи чекати на покращення в житлово-комунальній сфері? Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства представило на громадське обговорення проекти законів, розроблені компанією «Бейкер і Маккензі»за фінансової підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) (Проект Закону України «Про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо особливостей права власності у багатоквартирному будинку» , Проект Закону України «Про особливості права власності у багатоквартирному будинку» ).

докладніше

Україна зарезервувала більше $3 млрд для покупки газу за реверсними схемами

26.08.2014
Україна зарезервувала більше $3 млрд для покупки газу за реверсними схемами "Ми зарезервували на рахунках Національного банку 3,1 млрд дол. США для купівлі газу", - зазначив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в нещодавньому інтерв'ю українським телеканалам.

докладніше

Новий закон — нові перспективи ОСББ

10.04.2012
Новий закон — нові перспективи ОСББ З осені 2010 року громада ОСББ з різних куточків України вимагала від влади вирішити проблеми, які «сніговим клубком» накопичувалися у тих, хто взяв відповідальність за утримання власного житла. На виконання доручення Президента Уряд підготував законопроект № 8474 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ОСББ».

докладніше

Юридична консультація

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше