Головна » Новини та публікації » Анатолій Близнюк: Зношені мережі – найслабша ланка систем життєзабезпечення

Анатолій Близнюк: Зношені мережі – найслабша ланка систем життєзабезпечення

Основна причина ускладнень із теплопостачанням – фізичний знос мереж, повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк на тематичному брифінгу, що відбувся в Кабінеті Міністрів України у середу, 1 лютого.

Щодоби в Україні в середньому виникає від 10 до 20 нештатних ситуацій на розподільчих мережах теплопостачання.

«Це закономірною для стану наших теплових мереж. У нас фізично зношені 33 тисячі кілометрів тепломереж – 16% від їхньої загальної кількості, а також 77 тисяч (п’ята частина) котлів. У цих умовах всі дії і місцевих комунальників, і команди Мінрегіону спрямовані на попередження та оперативне реагування на звернення громадян, у тому числі засобів масової інформації, які часто володіють дуже оперативною інформацією отриманою від громадян. Але, наголошу, в умовах екстремальних холодів найслабша ланка у системах життєзабезпечення – зношені мережі», – сказав Анатолій Близнюк.

За словами очільника Мінрегіону, особливого значення у цих умовах набуває готовність місцевих органів влади до рішучих і ефективних дій, спрямованих на забезпечення нормальної життєдіяльності громадян. Зокрема, при можливих перебоях із водопостачанням це швидка організація підвозу води цистернами, при неможливості швидко усунути несправність на тепломережах – організація альтернативного способу обігріву житла людей.

«Це яскраво демонструє випадок у Дніпродзержинську, де кілька будинків залишились без тепла внаслідок пориву тепломережі. На усунення несправності було потрібно більше ніж добу, тому місцева влада закупила людям обігрівачі», – повідомив А.Близнюк.

Прес-служба Мінрегіону

Публікації та новини схожі

Організація надання споживачам житлово-комунальних послуг

06.06.2012
Організація надання споживачам житлово-комунальних послуг Відповідно до положень частини першої статті 29 закону «Про житлово-комунальні послуги»37 — «Особливості укладення договорів у багатоквартирних будинках», договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладають між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем (тобто споживачем) і балансоутримувачем або його уповноваженою особою (управитель має бути або балансоутримувачем об'єкту відповідно до статті 13 зазначеного закону, або уповноваженою особою балансоутримувача відповідно до договору, укладеного між ними згідно з визначенням управителя, яке наводить стаття 1 того-таки закону).

докладніше

Мінрегіон визначає чотири ключових завдання у галузі будівництва на 2012 рік

20.12.2011
Мінрегіон визначає чотири ключових завдання у галузі будівництва на 2012 рік Суттєве поліпшення інвестиційного клімату в регіонах є метою чотирьох ключових завдань Мінрегіону у галузі будівництва, вважає Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк. Про це він сказав під час брифінгу у прес-центрі Уряду в середу, 14 грудня.

докладніше

Потужна роз’яснювальна робота та вирішення конкретних проблем ОСББ – шлях долання острахів щодо об’єднання

15.05.2012
Потужна роз’яснювальна робота та вирішення конкретних проблем ОСББ – шлях долання острахів щодо об’єднання 4 травня 2012 року в ході прес-конференції, що відбулася в інформаційній агенції «Укрінформ», ОПОРА презентуваларезультати соціологічного дослідження щодо причин упередженого ставлення українців до об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

докладніше

Лифтопад в Днепропетровске

15.02.2014
Лифтопад в Днепропетровске Кажется, в Днепропетровске происходит то, о чем предупреждали и чего так боялись специалисты: истощенное до предела коммунальное хозяйство начало разрушаться на глазах.

докладніше

Юридична консультація

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше