Головна » Новини та публікації » Анатолій Близнюк: За отримані послуги слід платити

Анатолій Близнюк: За отримані послуги слід платити

Стан платіжних рахунків за газ вкрай незадовільний. Підприємства комунальної теплоенергетики за січень поточного року заплатили за спожитий газ лише 24%. Не в останню чергу до цього призвела деяка затримка населення зі своєчасною оплатою отриманих житлово-комунальних послуг.

Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку Анатолій Близнюк під час селекторної наради з представниками облдержадміністрацій, яка відбулася у будинку Уряду у п’ятницю, 10 лютого.

Анатолій Близнюк заявив, що попри сильні морози, комунальники намагаються забезпечувати безперебійне теплопостачання. Незважаючи на заходи, що вживаються, протягом усього опалювального періоду фіксуються численні аварійні ситуації на тепломережах, що пов’язано із значною їх зношеністю, внаслідок чого трапляються тимчасові відключення споживачів від теплопостачання. У більшості випадків аварійні ситуації ліквідовуються своєчасно, що не приводить до важких наслідків. Разом з тим, у окремих випадках відповідальні посадові особи не забезпечують належний рівень організації аварійно-відновлювальних робіт, внаслідок чого терміни їх виконання затягуються, створюються передумови для подальшого ускладнення ситуацій та завдання шкоди громадянам. У свою чергу, зі сторони громадян існує велика проблема з боргами.

«Дякую усім, хто забезпечує безперебійну роботу тепломереж, а також людям, які платять своєчасно. За отримані послуги слід платити, це аксіома! Нікого не обурює, що в разі несвоєчасної оплати послуг зв’язку, автоматично вимикається телефон. У свою чергу, поки що житлово-комунальні послуги не мають такої системи автоматичної системи обліку. Тому я сподіваюсь на розуміння наших громадян та звертаюсь з проханням своєчасно оплачувати надані послуги», – сказав Міністр.

А.Близнюк наголосив, що платити за опалення слід виключно згідно з укладеним договором. Зазвичай, норма тепла в квартирах має становити не менше 18 градусів вище нуля. Якщо температура нижча, слід вимагати перерахунку платежів.

Для довідки:

За оперативними даними НАК «Нафтогаз України» станом на 06.02.2012, підприємствами комунальної теплоенергетики з початку 2012 року:

  • спожито природного газу на суму 2 454,7 млн. грн.,
  • сплачено: загалом – 597,4, млн. грн.,
  • у тому числі пільгами та субсидіями – 30,8 млн. грн.
  • борг за спожитий природний газ у 2012 році складає 1 857 млн. гривень.
  • середній по Україні рівень розрахунків становить 24,3 відсотки.

Найвищій рівень розрахунків у підприємств Житомирської (100%), Київської (47,7%), Чернігівської (52,4%) областей.

Найбільший обсяг заборгованості мають підприємства наступних областей: Донецької – 393,1 млн. грн., Дніпропетровської – 165,1 млн. грн., Харківської – 266,1 млн. грн., та м. Київ – 494,1 млн. гривень.

Заборгованість по Україні за спожитий природний газ у 2011 році складає 6 054 млн. гривень.

Середній рівень розрахунків за 2011 рік становить 64,1 відсотки.

Нижче середнього рівня розрахунків за спожитий газ у 2011 році у підприємств; Донецької (43,5%), Луганської (56,8%), Кіровоградської (60,4%), Дніпропетровської (61,9%) областей, м. Севастополя (44,2%), м. Київ (60,5%), та АР Крим (60,9%).

Найбільший обсяг загальної заборгованості мають підприємства наступних областей: Донецької – 1 241,9 млн. грн., Дніпропетровської – 639,5 млн. грн., Харківської – 604,1 млн. грн., та м. Київ – 1 707,9 млн. гривень.

Прес-служба Мінрегіону

Публікації та новини схожі

Потужна роз’яснювальна робота та вирішення конкретних проблем ОСББ – шлях долання острахів щодо об’єднання

15.05.2012
Потужна роз’яснювальна робота та вирішення конкретних проблем ОСББ – шлях долання острахів щодо об’єднання 4 травня 2012 року в ході прес-конференції, що відбулася в інформаційній агенції «Укрінформ», ОПОРА презентуваларезультати соціологічного дослідження щодо причин упередженого ставлення українців до об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

докладніше

Мінрегіон: Отримай пільговий кредит за проект розвитку ЖКГ

19.12.2012
Мінрегіон: Отримай пільговий кредит за проект розвитку ЖКГ Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву почав прийом заявок на отримання пільгових бюджетних кредитів. Кошти спрямовуватимуться в першу чергуна економію та імпортозаміщення енергоресурсів. До регіональних відділень Фонду слід надавати техніко-економічне обґрунтування або розрахунок проекту, а також документи, які підтверджують надійний фінансовий стан позичальника.

докладніше

Станіслав Каплуненко про діяльність комунального підприємства «ГІОЦ»

26.12.2011
Станіслав Каплуненко про діяльність комунального підприємства «ГІОЦ» Станіслав Каплуненко, котрий є директором КП «ГІОЦ», відхилив інформацію, розповсюджену у засобах масової інформації, щодо незаконної діяльності підприємства (надання послуг без ліцензії) та отриманням керівниками прибутку.

докладніше

ЄС розраховує, що газові суперечки між Україною та Росією будуть вирішені до жовтня

09.09.2014
ЄС розраховує, що газові суперечки між Україною та Росією будуть вирішені до жовтня Рішення газових суперечностей, принаймні – проміжне, між Росією і Україною має бути знайдено до жовтня. Такої позиції дотримується європейська сторона в особі Гюнтера Еттінґера.

докладніше

Юридична консультація

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше

как правильно составить заявление директору водоканала

 Подскажите пожалуйста, как правильно составить заявление директору водоканала (пришел какой-то виртуальный(несуществующий) долг на воду. Оплата за воду производилась всегда регулярно по счетчику.

докладніше

домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов

 Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и перечень правоустанавливающих документов

докладніше

на попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах

 Прошу вас допомогти у вирішенні дуже нагальної проблеми, яка виникла в нашому будинку. У зв’язку зі зловживаннями службовим становищем та халатним ставленням до роботи попередніми головами і сьогоднішнім головою у будинку виникла серйозна заборгованість перед кількома обслуговуючими організаціями. Зокрема, київенерго (1 млн.) та київводоканалом (майже 0,5 млн.). На попередню голову ЖБК відкрита кримінальна справа за розкрадання у особливо великих розмірах чи то за халатне ставлення до своїх обов’язків. Сьогоднішня голова спочатку взагалі не йшла на контакт з мешканцями, а тепер вирішила терміново скласти з себе всі повноваження. Будинок лишається без голови правління, а всі хто теоретично міг би замістити її не знають які наслідки це може для них мати.

докладніше