Головна » Як вирішити проблеми управляючих компаній (матеріали круглого столу)

Як вирішити проблеми управляючих компаній (матеріали круглого столу)

14 вересня у МінЖКГ за участі заступника Міністра з питань ЖКГ Віталія Шаповаленко відбувся круглий стіл на тему: «Шляхи вирішення основних проблемних питань створення та діяльності виконавців послуг з управління багатоквартирними будинками (управителів)».

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів МінЖКГ, керівники діючих управлінських компаній, експерти Інституту місцевого розвитку, ГМ ОПОРА, експерти проектів міжнародної технічної допомоги та представники ОМС.

Учасники обговорили актуальні питання щодо функціонування управляючих компаній на ринку житлово-комунальних послуг України, зокрема щодо: відсутності економічної основи здійснення діяльності управителів, монополізму попиту та пропозиції на ринку управління багатоквартирними будинками тощо.

Експерти розповіли про досвід організації управління житловим фондом країн Прибалтики, Росії, Польщі та інших країн, який свідчить, що найбільш ефективні результати досягаються шляхом залучення недержавних підприємств, маючих можливість здійснювати інвестування у житлово-комунальне господарство.

Однією з цілей круглого столу було з’ясування основних пріоритетів діяльності цих компаній, їх відмінностей від діючих ЖЕКів та інших підприємств, які надають послуги у цій сфері, визначення основних переваг і подальших шляхів розвитку.

На завершення засідання круглого столу учасники прийняли відповідну резолюцію, у який визначили напрямки вирішення основних проблемних питань створення та діяльності виконавців послуг з управління багатоквартирними будинками у нашій державі.

problemni_pytannia_OSBB
Захід відбувся за підтримки проекту USAID “Реформа міського теплозабезпечення”.

Аудіо з круголого столу:

Публікації та новини схожі

Америка готова забезпечувати вугіллям українські ТЕС

29.08.2014
Америка готова забезпечувати вугіллям українські ТЕС Ряд американських компаній готові постачати енергетичне вугілля до України для забезпечення потреб ТЕС, доставка палива на які утруднена через зруйновану терористами інфраструктури Донбасу.

докладніше

Київ: Роль Ресурсних центрів для ОСББ у впровадженні енергоефективних заходів

28.12.2011
Київ: Роль Ресурсних центрів для ОСББ у впровадженні енергоефективних заходів Мета Ресурсних центрів для ОСББ Комплексна допомога власникам квартир, ОСББ та місцевій владі в збереженні житлового багатоквартирного фонду.

докладніше

В Киеве открылась V Международная выставка «Энергоэффективность-2012»

08.11.2012
В Киеве открылась V Международная выставка «Энергоэффективность-2012» 6 ноября в Киеве открылась V Международная специализированная выставка «Энергоэффективность-2012». На ее торжественное открытие приехал первый заместитель председателя Киевской городской государственной администрации Александр Мазурчак.

докладніше

Європейські експерти діляться досвідом управління водним господарством

22.02.2012
Європейські експерти діляться досвідом управління водним господарством Послуги водопостачання та водовідведення слід демонополізувати та зробити прозорими. Для цього необхідна оптимальна схема управління водним господарством і відповідна законодавча база. Таку думку висловив Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Аліпов під час круглого столу «Управління водним господарством в Україні», що днями відбувся у Мінрегіоні.

докладніше

Юридична консультація

чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт

 Чи має право член ОСББ (власник однієї з квартир) виступати в акті виконаних робіт замовником робіт (прочистка каналізації, які оплачуються ОСББ?

докладніше

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ

 Чи є підгрунтя заохочення забудовника надати списки інвесторів для створення ОСББ? Чи можна самоствореному ОСББ ініціювати відміну передачі будинуку на баланс ЖЕКу?
Наразі є новобудова на стадії передачі під заселення (в КГС видають оглядові ордери).

докладніше

не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)

 Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис. абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?

докладніше