Головна » Кабмін виділить майже 750 мільйонів гривень на реформу ЖКГ цього року

Кабмін виділить майже 750 мільйонів гривень на реформу ЖКГ цього року

Кабінет Міністрів України виділяє 742 760 тисяч гривень зі стабілізаційного фонду в рамках «Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 – 2014 роки». Про це йдеться в постанові КМУ № 461, що була оприлюднена Міністерством житлово-комунального господарства 17 червня.

Зокрема, 41 350 тис. гривень планують витратити на погашення бюджетної кредиторської заборгованості по минулим програмам МінЖКГ.

На реконструкцію та капітальні ремонти житлових будинків із застосуванням енергозберігаючих технологій і обладнання та на ремонт або заміну ліфтів виділять 45 мільйонів гривень.

Також за ці гроші Міністерство планує реконструювати централізовані системи водопостачання і водовідведення з використанням енергоощадного обладнання. На це піде 184 760 тис. гривень.
На енергозбереження, розвиток та реконструкцію систем теплопостачання у бюджеті програми передбачено 178 000 тис. гривень.

Окрім того, 50 000 тис. гривень виділено а освітлення територій районних центрів та малих міст.
Також Міністерство забезпечить 80000 тис. гривень для оснащення будинків засобами обліку та регулювання споживання теплової енергії.

Окремим пунктом у бюджеті програми реформ є надання підтримки для реалізації інвестиційних проектів. Зокрема, відбудеться технічне переоснащення, ремонт або заміна ліфтів, та капітальний ремонт житлових будинків, в яких утворюються нові або вже функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на суму 175 000 тис, гривень.

Також у планах Міністерства – частково погасити відсотки за кредитами та лізинговими платежами. На цю ціль передбачено 25050 тис. гривень.

Для інформування про хід реформ та розвиток житлово-комунального господарства Міністерством передбачено 3000 тис. гривень.

Частину грошей у розмірі 135 000 тис. гривень вирішено направити на реалізацію пілотних проектів, спрямованих на удосконалення системи управління житловим фондом, скорочення питомих показників використання енергетичних і матеріальних ресурсів, у тому числі щодо впровадження використання альтернативних джерел енергії та видів палива.

Останнім рядком у бюджеті є стимулювання реалізації інвестиційних проектів за окремими рішеннями Кабінету Міністрів України, на які виділено у сумі 50000 тис. гривень.

Всі гроші будуть розподілені між регіонами України згідно потреб. Цільові гроші на розвиток ОСББ будуть направлені виключно в ті регіони, де утворюються нові або вже функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Публікації та новини схожі

Минрегион: Вопросы сертификации экспертов по инвентаризации объектов недвижимости

16.01.2013
Минрегион: Вопросы сертификации экспертов по инвентаризации объектов недвижимости Сейчас, согласно законодательству, работы по технической инвентаризации объектов недвижимого имущества могут также выполнять сертифицированные архитекторы и инженеры-проектировщики. На сегодняшний день в Украине насчитывается более 5,5 тысяч сертифицированных инженеров-проектировщиков и более 2 тысяч архитекторов.

докладніше

ОСББ має право не погоджувати внески на житлово-комунальні послуги з органами місцевого самоврядування

10.12.2012
ОСББ має право не погоджувати внески на житлово-комунальні послуги з органами місцевого самоврядування Півторарічна кампанія Громадянської мережі ОПОРА спільно з іншими громадськими організаціями та ОСББ, щодо вирішення проблеми відшкодування пільг та субсидій для мешканців будинків ОСББ завершилася невеликою перемогою.

докладніше

Минрегион: Пресс-конференция Министра регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадия Темника

09.04.2013
Минрегион: Пресс-конференция Министра регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадия Темника 10 апреля в 15 часов в информационном агентстве «Укринформ» (ул. Б.Хмельницкого, 8/16) состоится пресс-конференция Министра регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадия Темника.

докладніше

Волинь: шахта "Нововолинська" отримає 100 млн. з держбюджету

18.08.2014
Волинь: шахта 14 серпня народні депутати України проголосували за Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо перерозподілу видатків, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на підтримку вугільної галузі).

докладніше

Юридична консультація

мы хотели бы создать ОСББ

 Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?

докладніше

чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ

 Чи потрібно оформляти акти списання ТМЦ (фарба, сіль, лампочки, метал), чи це відносити до накладних витрат?

докладніше

соседи поставили бронированную входную дверь

 Соседи поставили бронированную входную дверь, изменив при этом направление открывания. В результате при полном ее открывании наша дверь на 30% закрывается соседней дверью, на выход остается 50-60см свободного пространства. Соответсвует ли это нормам пожарной безопасности нашей квартиры? Надо ли мне предпринимать какие-либо действия в защиту своего жилья? Куда обращаться?

докладніше

застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом

 Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех. Как выйти из ситуации?

докладніше