Головна » Польський досвід передачі прибудинкових ділянок житловим товариствам
Польський досвід передачі прибудинкових ділянок житловим товариствам
Львівська міська громадська організація «Центр інформаційного консалтингу» у співпраці з Краківською Асоціацією управителів нерухомістю за фінансової підтримки Посольство республіки Польща в Україні провела 1 – 2 грудня дводенний семінар у Нововолинську на тему: „Польський досвід передачі прибудинкових ділянок житловим товариствам: правові аспекти виділення і приватизації”.
У семінарі взяли участь Єлева Юрій Володимирович – заступник міського голови Нововолинська, Якубський Віктор – директор обласного кадастру, Володимир Бригілевич – директор Львівської міської громадської організації „Центр інформаційного консалтингу”, Мацєй Краков’як – президент Краківської Асоціації управителів нерухомістю, Анджей Мазур – експерт Краківської Асоціації управителів нерухомістю, Богдан Кіндратський – експерт ЛГО „Центр дослiджень місцевого самоврядування”.
Першого дня семінару учасники вивчали проблеми виділення земельних ділянок, належних до прибудинкових територій будинків ОСББ у Нововолинську; етапи реформування польського житлово-комунального господарства, зокрема, приватизацію прибудинкових територій; польські законодавчі акти щодо приватизації земельних ділянок житлових товариств, правові аспекти приватизації і передачі прибудинкових земельних ділянок будинків ОСББ в Україні.
Наступного дня розглядались питання щодо кваліфікаційних вимог до польського управителя нерухомістю, кваліфікаційних вимог до одержання сертифікату, порівняння польського і українського законодавств у сфері приватизації прибудинкових земельних ділянок.
Проведення такого семінару дало змогу ознайомитись з ефективними методами у сфері управління будинками ОСББ та законними підставами отримання земельних ділянок, належних до прибудинкової території будинків ОСББ у постійне користування або ж у власність, вивчити особливості процедурних питань; учасники також ознайомились з польським досвідом передачі таких ділянок у постійне користування або у власність житлового товариства, що допоможе використати його позитивні сторони практичній діяльності у їхніх містах та містечках.
Публікації та новини схожі
З жовтня малозабезпечені українці платитимуть за послуги ЖКГ за реальними нормами споживання
01.09.2014
З 1 жовтня вступає в силу постанова Кабміну, що започатковує єдиний підхід до визначення норм споживання послуг ЖКГ для громадян, які потребують державної підтримки.
докладніше
Анатолий Близнюк: В следующем году бороться за благоустройство станет выгодно
08.11.2012
Минрегион обратится к Правительству с предложением ввести систему стимулов для победителей ежегодного всеукраинского конкурса «Населенный пункт наилучшего благоустройства и поддержки общественного порядка». Об этом сообщил Министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Анатолий Близнюк во время вручения наград победителям конкурса, которое состоялось в рамках VIII Международного конгресса «Институциональные и технические аспекты реформирования жилищно-коммунального хозяйства - 2012».
докладніше
Теплокомуненерго зекономили 60 млн кубометрів газу
16.03.2012
За даними моніторингу використання енергоресурсів, запровадженого Мінрегіоном, підприємства теплокомуненерго зекономили за січень-лютий поточного року 60 млн. кубометрів газу. Про це повідомив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Аліпов на всеукраїнській селекторній нараді з питань реформування та розвитку ЖКГ 15 березня.
докладніше
Минрегион: О решении проблем отопительных систем (номера "горячих линий")
28.11.2012
Во всех регионах страны системы централизованного теплоснабжения работают в штатном режиме. Запущены все котельные, тепло получают все жилые дома и объекты социальной сферы, сообщает Минрегион.
докладніше
мы хотели бы создать ОСББ
Мы хотели бы создать ОСББ, но при этом возникают вопросы: Зачем на первом собрании выбирать бухгалтера? должен ли он быть из жильцов дома? Это ведь должность не избираемая, а назначаемая (наёмная) не так ли? Можно ли обойтись без этого, а после нанять бухгалтера?
докладніше
застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с частным ЖЕКом
Я представитель инициативной группы по адресу г.Киев,ул.Мишуги 12. У нас новопостроенный дом, где мы хотим создать ОСББ, но
застройщик не дает нам контактных данных и заставляет нас подписывать договора с
частным ЖЕКом. Мы письменно объявили, как в Администрацию Киевскую так и в
районную об инициативе создать ОСББ в нашем доме, но нам не дают контактных
данных совладельцев, а собрать самостоятельно не представляеться возможным так
как дом без внутренних отделочных работ и отопления нет и соответственно в нем
пока что идут отделочные работы и владельцев не застать. а оповестить надо всех.
Как выйти из ситуации?
докладніше
не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ)
Керівник ЖКО стверджує, що в нашому місті не
можна створювати ОСББ у тих будинках, де є протирадіаційні укриття(ПРУ). Це так?
В якому законі це прописано? В моєму місті єдине ЖКО, яке обслуговує 10 тис.
абонентів. Його керівник неодноразово демонстративно заявляє, що в нашому місті
не можна створювати ОСББ у тих будинках, де є так звані протирадіаційні
укриття(ПРУ). Це так? В якому законі це прописано?
докладніше
домовой комитет - устав и перечень правоустанавливающих документов
Хотим создать домовой комитет. Нужен устав и
перечень правоустанавливающих документов
докладніше